Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy heti 40+ óra...

Normális, hogy heti 40+ óra munka kicsinál mentálisan?

Figyelt kérdés

Ezen a héten 49 óra a jövő héten 58 óra munka vár rám. Életkedvem a 0-val egyenlő. Főleg, hogy állni kell és a lábam nagyon fáj 2 nap után. Kezd elegem lenni, mert aludni se tudok rendesen néha munka után...

Van, hogy szédülök, émelygek, enni sincs kedvem. Egy ember akivel beszéltem azt mondta ne panaszkodjak, más is dolgozik ennyit. Nekem nincs sok munkatapasztalatom nem tudom más ember, hogy bírná. A lényeg, hogy alapból depressziósnak vagyok diagnosztizálva+szorongásos zavar. Szóval nem tudom normális e ez én vagyok a naiv, hogy max. 40 órás munkát szeretnék? Hamarosan megyek vissza pszichiáterhez de nem tudom ha elmondom neki, hogy öngyilkossági gondolataim vannak ennyi munkától lustának néz e...



aug. 20. 21:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 50%-os lepontozó! Kérlek, fejtsd ki az álláspontodat, érdekelne.
aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!