Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy heti 40+ óra...

Normális, hogy heti 40+ óra munka kicsinál mentálisan?

Figyelt kérdés

Ezen a héten 49 óra a jövő héten 58 óra munka vár rám. Életkedvem a 0-val egyenlő. Főleg, hogy állni kell és a lábam nagyon fáj 2 nap után. Kezd elegem lenni, mert aludni se tudok rendesen néha munka után...

Van, hogy szédülök, émelygek, enni sincs kedvem. Egy ember akivel beszéltem azt mondta ne panaszkodjak, más is dolgozik ennyit. Nekem nincs sok munkatapasztalatom nem tudom más ember, hogy bírná. A lényeg, hogy alapból depressziósnak vagyok diagnosztizálva+szorongásos zavar. Szóval nem tudom normális e ez én vagyok a naiv, hogy max. 40 órás munkát szeretnék? Hamarosan megyek vissza pszichiáterhez de nem tudom ha elmondom neki, hogy öngyilkossági gondolataim vannak ennyi munkától lustának néz e...



aug. 20. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Normális.

Az a nem normális, hogy nem változtatsz.

aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

normalis, plane szar munkával

az meg a legnagyobb baromság h ne panaszkodj mert más is csinál ennyit... a kutyát se érdekli kb valahol meg ingyen dolgoznak szinte napi 16-20orakat, ez nem érdem vagy megbecsulendö csak a cégnek jo.

Keress mást, vagy más munkakört. Változtass, vagy kezeltesd magad amennyire lehet

aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben azonnal felmondanék. Nincs az a körülmény, amiért megérné testileg-lelkileg tönkremenni.
aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Sajnállak. Viszont, váltani kell!! Ennyit nem ér semmi. Én pontosan tudom.
aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Hát tényleg ne panaszkodj én 3 éve 2 nap szabadságon voltam és mellette rengeteg szombat, rengeteg éjszaka.
aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Normális, de váltanod kell. Nem éri meg ezért mentálisan és fizikálisan is fiatalon tönkretenni magad.
aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Semelyik munkahely nem ér annyit, hogy tönkredtedd magad érte! Válts munkahelyem!
aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

8 ora az teljesen normalis. Reggel 8 abbol reggel kave, kicsi munka, kollegakkal dumcsi. Mire tudsz teljesiteni kb 1 ora, ez reggel 8 tol.


Elment mar ugy 1 ora ugy, hogy alig csinaltal valamit. 9 - 9:30 van, 1 ora melo kb. es mar ebed ido 1 oran at. az mar 12 ora lesz. Visszatersz kollegakkal nagyjabol akkor, meg mindig kis dumcsi fele-fele 12:30 - 13 ora kozott. Lenyegeben 13 oratol dolgozol produktivan es felebredve, es vegzel 4 ora munkat meg, ott is vannak szunetek azert itt meg ott meg amott, de tekintsunk el tole.


4 ora munka meg teljesen bevallalhato. Es ez meg a szigoru valtozat volt. A laza valtozatrol ne beszeljunk mint a multisok meg ilyenek.

aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Normális, mi most váltunk, mert felemészt a stressz okozta állapot.
aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Thunderfairy ***** válasza:
71%
Ha már van öngyílkosági gondolat akkor azzonalra felmondani.
aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!