Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm már nem először lett...

Barátnőm már nem először lett hírtelen agresszív, most nàlam is elszakadt a cérna,olyan voltam mint ő. Nem akarom elveszíteni,haragszik. Mit a megoldás??

Figyelt kérdés

Barátnőmet(szeretem) 2-3 éve kemény tragédiák érték. Elvesztette a férjét, apját, ex anyósáék zaklatták.

Kapcsolatunk alatt többször volt dühkitörése de nyugodt időszakban csodás volt a kapcsolatunk.

Vasárnap (bár tagadja) megint kiabált velem, egyszerűen el szerettem volna "menekűlni" a szobából kimenni, haza jönni (külön lakunk) egyszer tettem már ilyet. Én úgy emlékszem, hogy nekem rontott, meg akart fogni vagy nem tudom. Sajnos állítólag(nem emlékszem rá) csuklóján nyomot hagytam. Amire emlékszem el akartam lökni magamtól és nem fellökni.

Majd rákiabáltam, ha nem tér észhez bizony Isten pogon vágom. De nem akartam, hozzá se értem. Viszont most csak arra emlékszik amit én tettem Menthető még ez a kapcsolat??



#idegösszeomlás #Idegkimerűltség
júl. 30. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkabb kezeltetnie kellene magat, h sikeruljon feldolgoznia a tragediakat.


En most nem eroltetnem, barmennyire is szeretem.

júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Úgy tűnik, csak a rosszat hozzátok ki egymásból.

Ha szakítasz vele, talán rájön, hogy ezzel a viselkedéssel VÉGLEG el tud űzni valakit - akit talán mégis szeret. És a következőnél talán már több önuralommal fog neki.

júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy szemelyiségzavaros szörny. Persze az anyósáék zaklatták. Mindenki ellene van brühühü.
júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

A dühkitörések, az érzelmi hullámzás, a bűntudatkeltés, a hangos és erőszakos jelenetek akár borderline személyiségzavar velejárói is lehetnek.

A nyugodt időszakokban minden csodás, hiszen olyankor a borderline idealizál és rajong érted. Csak hát ezek az időszakok egyre ritkábbak lesznek, te meg közben kikészülsz. Nem lesz jobb. Hallgass az ösztöneidre, és menekülj.

júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek szüksége lenne indulatkezelési tréningre. Szerintem ha szeretitek egymást, ne szakítsatok, de ez intő jel, oda kell rá figyelni.

Valóban lehet személyiségzavar is a dologban, akár mind a kettőtöknél.

júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a 3asnak igaza van nagyrészben. A volt férje jó barátom volt így, tudom az ex anyós tényleg elég kellemetlen személyiség volt. Rá is ráférne egy pszichológus(ez a fia halála előtti állapotra vonatkozik ).

Visszatérve a lányra! Vannak még tűrhető dolgai pl egy olyan faluban lakik ahol jónak mondható a közbiztonság pedig sötét megye. Na ő fél, hogy betörnek hozzá amíg nincs otthon. Voltunk lagzin, előtte legénybúcsú is volt, először húzta a száját, utólag azt mondta miért nem mentem el (mondjuk nem akartam menni eü okból) . Lagzin is félig meddig kisajátított, vőlegény barátjaként voltam ott, barátok közt űltem, régi baráti társaságom ott senki sem volt szimpatikus neki..

júl. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!