Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agressziv kenyszergondolatok...

Agressziv kenyszergondolatok gyotornek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van amikor jol vagyok es van amikor teljesen rosszul vagyok, es agressziv kenyszergondolatok gyotornek de tudom nem tudnek senkit bantani foleg nen a szeretteimet de jon aza kenyszergondolat is, hogy ha meg teszed elmulik, vagy mi van ha meg is meg teszed, stb stb.. tudom hulyeseg ez de, hogy lehet hogy el muljon? Szorongas fog el, es egyre jobban hulyesegek jonnek az agyamba ilyenkor.. mintha szoronganek egy olyan dologtol hogy akit nagyon szeretek azt bantanam
júl. 22. 09:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni ellenük, én is számtalanszor gondolok borzalmas dolgokra. Legutóbb amikor cigiztem egy anyuka jött szembe babakocsival, arra gondoltam mi lenne, ha kivenném a gyereket és elnyomnám a fején a csikket. Botrány... Nem tudom valaha elmúlnak-e ezek. :D
júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen mindenkinek van csak mas hamar el felejti ezeket es mi meg fel nagyitjuk ezeket, hogy miert is gondolunk ilyenekre stb s akkor bele assuk magunkat nagyon, vagy nem?
júl. 22. 13:41
 3/40 anonim ***** válasza:

Bárkinek lehetnek ilyen gondolatai, a baj ott kezdődik amikor vissza-vissza térnek és nem hagynak békén. Vagy azonnal valami borzalmasra gondolsz. Pl a babakocsis amit írtam. Más arra gondol: milyen szép kisbaba!

én meg: rángassuk ki a kocsiból...

júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
De olvastam, hogy ezek soha nem valosulnak meg igaz?
júl. 22. 22:21
 5/40 A kérdező kommentje:
Aza baj nekem mar mikor jonnek akkor mar kezdek szorongani
júl. 22. 22:21
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
OCD tulajdonságai.
júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Most például azon pörög az agyam, hogy nem merek el menni kicsit italozni spanokkal vagy ilyesmi, mert akkor a ezek a kenyszergondolatok fel erosodnek, vagy nem?
júl. 23. 21:19
 8/40 anonim ***** válasza:
júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
:)
júl. 24. 05:15
 10/40 anonim ***** válasza:

valami rendszeres sport megszabadítana némi adrenalintól, és amúgy is jót tenne, ha még csapatsport vagy küzdősport lenne, akkor a küzdés, közös küzdés is jót tenne.

Másrészt: aki szeretne és bántanád, ő miben akadályoz téged? Próbáld meg, hogy miként tudnád megtenni azt, amiről úgy gondolod, hogy miatta nem teheted.

júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!