Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agressziv kenyszergondolatok...

Agressziv kenyszergondolatok gyotornek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van amikor jol vagyok es van amikor teljesen rosszul vagyok, es agressziv kenyszergondolatok gyotornek de tudom nem tudnek senkit bantani foleg nen a szeretteimet de jon aza kenyszergondolat is, hogy ha meg teszed elmulik, vagy mi van ha meg is meg teszed, stb stb.. tudom hulyeseg ez de, hogy lehet hogy el muljon? Szorongas fog el, es egyre jobban hulyesegek jonnek az agyamba ilyenkor.. mintha szoronganek egy olyan dologtol hogy akit nagyon szeretek azt bantanam
júl. 22. 09:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
egyszer egy terapeuta azt mondta egy ilyentol szenvedo embernek, hogy "na jol van. akkor veszitse el a kontrollt most. tessek..."
aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Es elveszitette ?
aug. 7. 23:10
 33/40 anonim ***** válasza:

szerinted?

dehogy veszitette el, nevetesbe fulladt az egesz.

aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
De mi van ha mégis?
aug. 8. 10:07
 35/40 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy ezt fogod kerdezni!

mit csinaljak veled?...

menj el szakemberhez, egy pszichoterapeutahoz, majd o ravezet, megfelelo modszerekkel, hogy hogyan ne felj tole

aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ez az egressziv kenyszergondolat olyan fele iranyul akit imadok, es nagyon de nagyon szeretek, ez lehet azert van , mert ovom es feltem mindentol?
aug. 8. 12:08
 37/40 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet, hogy minel jobban szereted, annal erosebb a szorongas, hogy miert jut eszedbe, es annal jobban felted, igen
aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyogyszerezni es ki akarok ebbol jonni
aug. 11. 07:33
 39/40 anonim ***** válasza:

Itt van néhány jó tipp egy szakembertől, ez nem kerül pénzbe:

[link]

Remélem, hasznosítani tudod az itt leírtakat.

Gondolj arra, hogy "jaj, milyen hülye gondolatom támadt megint". Másoknak is vannak ilyenek, csak az a különbség, hogy a kényszerbetegnek ezek gyakoribbak. Ha el tudod fogadni, hogy ökörség jutott az eszedbe, könnyebben túl tudsz lépni rajta.

aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
De nincs olyan, hogy valóra válik igaz? Még ha úgy érzed is
aug. 14. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!