Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenkivel előfordul rossz...

Mindenkivel előfordul rossz agresszív kényszergondolat?

Figyelt kérdés
Mindenkinek volt már ? És ha igen, hogyan múlt el?
júl. 14. 06:28
1 2
 1/19 anonim válasza:

Mire gondolsz

?

júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodj meg bátyusom, attól megnyugszosz.
júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mostanaba hirtelen agressziv rossz kenyszergondolat gyotor, hogy bantanek valakit de tudom hogy nem tudnek senkit foleg nem a szeretteimet
júl. 14. 07:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyenek.

Ne foglalkozz vele.

Ezek csak gondolatok.

júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Úgy múlt el ,hogy elkezdtem ezeken a gondolatokon nevetni.

Illetve próbálj pozitívan gondolkodni.

júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De félek , hogy mi van ha az agyam majd azt fogja hinni, hogy ez a jó? Ez a rossz agressziv kenyszergondolat?
júl. 17. 22:04
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad te vagy. Ez újdonság? Nem fogsz mást hinni, mint amit hiszel, bro. Szarul éreznéd magad ha csak úgy másokat bantasz
júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnek bantani senkit foleg nem a szeretteimet csak ez a szorongas kikeszit hogy mi van ha, s mi van ha az agyam a rosszat jonak gondolja s stb stb.. s ez egy rossz ordogi kor
júl. 18. 08:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg attól tartasz, hogy rosszat teszel vagy gondolsz, addig minden rendben van.
júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Megkaptam a magánüzenezedet azzal a kérdéseddel, hogy kérdezhetsz-e és persze, hogy kérdezhetsz, hiszen arra született ez az oldal, hogy bárki bármit kérdezhessen bárkitől, ráadásul névtelenül.


Én olyan régi felhasználó vagyok ezen az oldalon, hogy még emlékszem arra, amikor nem így nézett ki az oldal, és bár egyfelől örülök és örültem annak a frissítésnek, hogy ilyen szép modern lett az oldal, annak viszont nem, hogy nem örülök, de a csalódásomra emlékszem a legjobban, amikor körbenézés után a szép új oldalon felfedeztem, hogy az viszont nem változott sajnos, hogy a magánlevelezés fölfedi a felhasználók felhasználónevét, mivel így az oldal elveszíti az egyik legfontosabb jellemzőjét, az anonimitását. Reméltem, hogy másnak is fontos az oldal anonimitása annyira, hogy ezt is megváltoztathatták volna, vagy még mindig megváltoztathatnák pl. úgy, hogy felhasználszámot kap a levélkapó a küldő neve helyett, ó, bárcsak, mert az, hogy pl. szavazás nem volt régen, meg pontrendszer és verseny sem, ezek tök jó frissítések, viszont amikor feltűnt, hogy az sajnos nem változott, hogy a magánlevelezés kiadja a felhasználók nevét, pedig a magánadataim védelme a regisztrációm óta csak még fontosabb lett számomra, szóval a lényeg az, hogy inkább itt válaszolok neked, így, kérdező, hogy ide írj és írd a kérdésed részleteit, hogy megőrizhessem névtelenségem, vagy írhatsz magánba is, de én itt fogok válaszolni neked névtelenül, így, kérdező, ráadásul más is válaszolhat neked, nekem, nekünk, ezzel megőrizve mindannyiunk névtelenségét, már aki nem állította szándékosan publikusra a saját felhasználónevét.


Én is azért szoktam amúgy itt a kérdéseket böngészni, hogy a saját hülyeségeimre választ találjak, de azért is, hogy másoknak segíthessek én is a tapasztalataimmal, ahogy már olyan sokan segítettek nekem olyan sok mindenben nekem, tényleg, szeretem ezt az oldalt.


Szóval kérdezz bármit tőlem külön vagy itt bárkitől a nincs rossz vagy buta kérdés jelszóval, komolyan, nincs szégyellnivalód, mert egyrészt helyreteszem azt, aki bántani merne, másrészt meg ezért is előny a névtelenség, én meg itt válaszolok neked, mások segítségét is remélve is. Remélem, megértesz.


Persze nem adok ki semmi olyat rólad, amit nem szeretnél világgá kiáltani még névtelenül sem, nekem tényleg nagyon fontos a magánügyek védelme, hogy ezt nagyon komolyan veszem!

júl. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!