Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik azok a gondolatok ami...

Mik azok a gondolatok ami téged agresszívé tesz?

Figyelt kérdés

jún. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Legnehezebb teher a testünkön a gondolataink a fejünkben...Mert azok mindig velünk vannak.
jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

Sajnos.

Küszködöm vele én is.

Nálam ez a sok negatív történésekből ered.

Nem birom elfelejteni őket.

Nálam ez már olyan súlyos ,hogy pszicháterhez járok vele.

2 gyógyszert szedek rá.

jún. 23. 10:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már sokat alakultam ilyen téren ,de még messze állok attól ,hogy ne keljen gyógyszert szedni.
jún. 23. 10:47
 4/9 A kérdező kommentje:
De mindegy ez a kérdés most rólatok szól nem rólam szóval msot ezt ne is firtassuk.
jún. 23. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolom, hogy valaki lopott tőlem. Vagy rendszeresen elvesz dolgokat. Ölni is képes lennék. Brutálisan. A volt lakótársam még idejében elköltözött, a többi meg szerencsére nem lop.
jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: De hozzáteszem, hogy mindez úgy történt, hogy az illető Lényegesen Jobb anyagi helyzetben volt nálam.
jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Per pill az, hogy a kedves kollégák helyett dolgozom, mintha én valami háziszolga lennék.
jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem pátyolgatom a sérelmeimet, de hogy a fidesz ellopta a magánnyugdíj megtakarításomat, attól még ma is kinyílik a bicska a zsebemben.
jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HaBB_00 válasza:

A kérdésre válaszolva: Ha eszembe jut, hogy valakinek megígértem valamit, és nem tartottam be, pl. mert elfelejtettem, akkor magamra leszek dühös.

Viszont arra törekszem, hogy ne hagyjam magam a gondolataim által ilyen módon befolyásolni. Hiszen ha pl. valamit elfelejtettem, elszúrtam, amiatt már hiába mérgelődök, történt ami történt, inkább arra érdemes fókuszálni, hogy most mit tudok tenni. Ha valaki más felejtett el valamit, vagy csinált valami hülyeséget, amiatt sem érdemes mérgelődni, ugyanabból az okból. Különben csak magát kínozza az ember (vagy akár másokat is).

ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!