Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kenyszeres agresszív gondolato...

Kenyszeres agresszív gondolatok mitől?

Figyelt kérdés

Alapjában nagyon érzékeny, pánikbeteg,hipochonder vagyok.

25 éves van 2 kislányom az életem értelmei.

Párommal kulon élünk ,nagyobb gondjaink nincsenek,igaz o nem sokat segít de nem.is varom el tőle.

Viszont 1 hete szörnyen vagyok .

Kenyszeres gondolatok gyötörte.

Amiket nem tudok egyszerűen kihesegetni a fejemből .gyomorgorcsom van faj a hasam nem.eszek es fogyok.

Ha nem látnak sírok.a leghosszabb az h kislányom halálát kivanom vagy h megütném stb .Es ilyenek jonnek pont azt akit a világon legjobban szeretek

Es kozben kenyszeresen vagy nem rúdon miert tobbszor fogok meg valamit es számolom 4 ig .

Lelkiismeret furdalasom van mar ha kislanyomra nezek hogy hogy.lehetek ilyen hogy ezeket a.gondolatokat nem tudom elhesegetni


2021. jún. 9. 19:27
 1/7 anonim válasza:
92%
szerintem kimerült az idegrendszered, hormon-problémák is lehetnek,próbálj meg pihenni,nagyon-nagyon sokat kell aludni,legyél egy kicsit egyedül,sétálj egy kicsit, vegyél magadnak egy-két apróságot, egy csokit,amit szeretsz vagy bármit,ami neked örömet okoz... persze ezt könnyű mondani...pedig ez a legjobb gyógymód. Ezek csak gondolatok,ne vádold magad,meg kell értened,mi okozza,egészségügyi vagy lelki probléma.
2021. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kimerulesen meg se lepődnék mert tényleg szinte soha nem tudok pihenni.

2 pici lanyom van

3 eves es 10 hónapos.

Mindig veluk vagyok ,viszont lelkiismeret furdalqsom van ezektől a gondolqtoktol.

Olvastam hogy ez esetleg kenyszer betegseg is lehet ?

Egyes fajtája😪

2021. jún. 9. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez kényszerbetegség. Ne haragudj magadra az ilyen gondolatok miatt, ez tényleg egy Betegség!

Jelentkezz be a pszichiáterhez mindenképp, de leggyorsabb, ha előbb a háziorvoshoz mész! Minél előbb kellene bejutnod, mert nagyon nagy stresszel jár ez az állapot.:(

2021. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Akkor ez valószínűleg biztos az ?amióta elojott gyomorgorcsom van .Enni nem tudok.Sirok.

Ez kezelhető?

Mar bejelentettem magan pszichiáterhez 😪

2021. jún. 9. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hete kezdődött, akkor ez úgymond az állapotnak az "előszobája". Mindenképp a stressz okozza és kényszeres tünetek. De akár egy depressziónál is lehetnek kényszeres tünetek. Majd a doki kikérdez mindenről és megállapítja, mi a diagnózis. Jól tetted, hogy bejelentkeztél!!
2021. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remelem meggyogyulhatok ebből
2021. jún. 9. 21:56
 7/7 Noir76 ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta hogy vagy? Voltál orvosnál?
2021. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!