Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nos pszichológus,van?

Nos pszichológus,van?

Figyelt kérdés
Szóval hölgyek/urak,a helyzet az,hogy nagyon szívesen beszélgetnék pchiológussal, sőt mi több,nagyon kéne a segítség...nem tudom hogy írjam ezt le röviden de megpróbálom: Szóval az az igazság hogy mára nagyon leőrölt az élet,nagyon sok negatív hatás ért,nagyon sok pofont kaptam az élettől, és jelenleg is nagyon rosz a helyzet.. és ehhez én túl fiatal vagyok,24 éves srác vagyok és igen,szűkségem van segítségre,beismerem és ez igenis nagy dolog, és éppen ezért kérem a negatív, rosszindulatú embereket, mellőzzenek,ez nem vicc tárgya.. egyszóval tényleg nagy a baj szeretnék pchiológussal beszélgetni..vagy legalább valakivel ezekről komolyan.... köszönök mindent előre is. Egyszer már volt pchiológusom egy évig beszéltünk talpra is állított lelkileg,ez most is jól jönne...de ő már "megvaltozott"..

#szomorú #bánat #Segítségre szorul #Pchilogus
júl. 24. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Na és persze hogy elírtam..pchiológus*** sorry az kell, pchiológus**
júl. 24. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Segitek. Pszichológus.

Talalhatsz, csak nem itt, es nem is ingyen fog veled beszelgetni.

júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te sem jól írtad, azért köszi.
júl. 25. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es jól írta >:D
aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar kritikus gondolkodás...mindig a jelentéktelen baromság a fontos...
szept. 11. 08:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!