Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós ember megérezheti...

Depressziós ember megérezheti ha itt van a vég? Ha már nem vált át feldobott szakaszba soha miközben 10+ évig végig átváltott?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete triggerelte valami az aggódásom és szorongasom, ami azóta sem oldódott meg. Felek hogy tönkremegy valami ami a legfontosabb nekem és csak ennyi maradt már nekem.

Nem is merek vele foglalkozni mert felek hogy rossz hírt kapok.


Azóta nincs feldobott szakasz, csak lent amikor kicsit jobb akkor is aggódom tovább


Mivel EGÉSZ NAP görcsben van a gyomrom, így felek hogy gyomorfekelyem van vagy gyomorvérzés.


Régebben még az motivált hogy filmet nézek és amikor találtam egy jót akkor jött egy feldobott szakasz.

Most már a telefonomhoz sem akarok nyúlni.


Arra gondoltam hogy 40 éves koromig kihuzom és addig legalább látom hogy hogy alakul a világ, most már az sem érdekel. Semmi. Csak az aggódás és lent szakasz egész nap.


Érzem hogy jön a vég, ez azért van?



júl. 22. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a depresszió miatt van. Ezt különösen nehéz elválasztani mikor ilyen állapotban van az ember, hogy nem a "vég" miatt vagy depressziós, hanem a deprisszió miatt érzed úgy hogy jön a "vég". Senki sem lesz jós, mert mentális betegsége van. Tökéletesen körbeírtad a depresszió fogalmát, ami ezekszerint sajnos súllyosbodott nálad. Menj el szakemberhez mindenképpen. Ilyen esetekben sokat segíthet a környezetváltozás. Ha megteheted menj el kikapcsolódni nyaralni, próbálj új emberekkel ismerkedni. Próbálj változtatni a napi rutinodon hogy kizökkenj ebböl az ördögi körből. Sokáig voltam depressziós legküzdöttem, nem lehetetlen. Kitartást neked, és remélem mihamarabb jobban leszel!
júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé ismerős érzés, csak szintet lépett a betegséged. Valószínűleg fizikálisan nincs bajod, az elméd van rottyon. Átéltem, élem.......
júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió miatt gondolod ezeket. Emlékszem, velem is ez volt. Csak gyógyszerrel tudtam rendbe jönni.
júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De fizikailag is van baj, mert egész nap görcsben a gyomrom és nem múlik


Illetve sajnos a megérzéseim nagyon jól működnek mert elvileg lehetetlen dolgokon aggódom és mégis bekövetkezik…


Ebből kiindulva azt is megérezhetem hogy jön a vég vagy valami még rosszabb.

Olyan mintha valami figyelne és jeleket küldene hogy igen irányítva vagy és a markunkban is

júl. 23. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyomrod is azért fáj, mert szorongsz
júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos depresszió nem oldódik meg csak simán a jobb állapotra való törekvéssel, vagy idővel, mindenképp szakembert kíván! neurológus vagy pszichiáter. Mindenképp.

Van nehéz élethelyzet, ami változhat, de van neurológiai állapot, ami már életmód változással sem oldódik fel.

Ha egy jó szaki segít, csak egy gondolat marad - miért nem előbb kértem segítséget, hogy a nyomorult lelkiállapot helyett rendezett életet élettem volna jó ideje...

júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én pont abban a neurológiai állapotban vagyok már

Nem akarom elfogadni ami jön, nem akarok tönkremenni lelkileg testileg még jobban úgy mint az anyám az alja munkákban amit csinál


Most is fél 5 van, tegnap reggel 6kor keltem és még nem alszom….

Orvos nem elérhető számomra mert nincs már biztosításom

júl. 28. 04:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fent és lent szakasz a borderline szindrómára jobban illik, mint a depresszióra. A depressziót sötét örvényként jobb nézni, amely ellen próbálhatsz egyedül küzdeni, de nagyjából esélytelen. Keress szakmai segítséget, telefonos segítséget, mert a depresszió fog győzni különben! Erős vagy, képes vagy rá! Nem minden a pénz, komolyan! Telefonos segítség? Lelki segély központ?
aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!