Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakorikérdések oldal jót...

Gyakorikérdések oldal jót tesz az ember mentális egészségének?

Figyelt kérdés
Valahogy legtöbbször mindenki csak leszólja a másikat, ha feltesz valaki egy kérdést - például végső elkeseredettségében- mindenki leszólja, még egyet belerúg.

júl. 3. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Káros a GYK a mentális egészségre
Ártalmatlan a GYK a mentális egészségre
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Alapból nem lehet túl jól mentálisan az, aki egy anonim választ magára vesz.
júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Magyarok ilyenek. Ott ártanak másnak ahol csak lehet. Azért jár a többség ide, hogy saját feszültségét más kárára levezesse.
júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2, ez pontosan így van. De még komoly kérdéseknél is ez megy.
júl. 3. 15:51
 4/11 anonim válasza:
91%
Ha csak nem tök egyszerű, pl főzéssel kapcsolatos dolgot kerdezel, a világ összes bunkója összegyűlik alatta. Én ezt tapasztalom, de nem a sajat kerdeseim alatt, mert egy ideje inkabb nem írok semmit se🥴
júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Jó is lehet. Sokan járnak ide feszültséget levezetni. Legalább nem a családon tölti ki.
júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Sok más témában ugyanez megy. Sokan nem nyitják ki a szájukat ahol kellene, aztán arctalanul garázdálkodnak a neten. Nagy széthúzó nemzet vagyunk, "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitással.
júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Pontosan :) Képtelenek vagyunk egymással kedvesek lenni, miért várjuk, hogy velünk más nemzet az legyen?
júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#7 ko várja el?
júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
75%
Senki. Legyünk egymással kőbunkók. Na itt vagy, akiről a kérdés szól 😵‍💫
júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én márciusban regisztráltam először ele az oldalra, mert korábbi éveimben élő társalgásban nagy része elutasítás volt nem fogadtak el, tettem érte nem keveset türelmes voltam sokáig mégis el hanyagoltak utána döntöttem befejeztem a kapcsolatot velek el engedtem őket örökre ,egyébként mindig csak felszínes társaságban volt részem, azóta fobiás lettem meg vagyok már nem járok végképp élőben társalogni ,el fogadtam és inkább maradok egyedül.

Vannak itt a gyakorin barátaim egy kevés és tartjuk egymással a kapcsolatot idönként , elég is nekem itt igaz messze laknak tőlem de jobb mint a semmi számomra , azóta megszerettem egyedül is élvezni az életet. Viszont tudom hogy sokan vannak itt olyanok akik magányosak akiknek nincs egy barátjuk se vagy egyéb problémájuk van de ezek csak az én véleményeim.

júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!