Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez depresszió...

Szerintetek ez depresszió vagy valami más?

Figyelt kérdés

1 eve szakitottam a baratommal, akivel 5 evig voltunk egyutt egy elegge toxikusnak mondhato kapcsolatban (ivott, drogozott, hazudozott, de vele maradtam, mert feltem a valtozastol, felelosseget ereztem iranta es amikor jo idok voltak, az elfeledtette a rosszat). A szakitasra is nagyon nehezen vettem ra magam, elotte honapokig egyre depressziosabb lettem. Miutan ki lett mondva, elkoltozott, de en nem tudtam sokaig egyedul maradni. Ismerkedtem tobb sraccal, akikkel egyikukkel se jott ossze. Vagy valami fejben nem stimmelt veluk (borderline szindromas volt) vagy ghostoltak, vagy leraztak, hogy nem erzik a kemiat. A legutobbi az eppen most volt 1 hete es nagyon megviselt, pedig csak 1 honapja ismertuk egymast.

Azota megint depresszioba zuhantam, nem tudok megcsinalni egyszeruen semmit, itthon a lakas uszik a koszban es en csak fekszem az agyban, mert minden hatalmas energiat kovetel. A barataimat nem akarom ezzel zaklatni, mert mindenkinek sokkal egetobb problemai vannak nalam es csak teher vagyok mindenkinek. De mar fogalmam sincs, mit csinaljak, hogy kijojjek ebbol. Egyszeruen semmi nem okoz oromet



júl. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgessünk
júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szexuális együttlét valakivel sokat javítana a helyzeteden.
júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy teher. Ha a barátaid így gondolják, ott kell hagyni őket.

Beszélgetned kéne akár baráttal, akár pszichológussal.

júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tarsfuggoseg. Ismerem, az olyan mint a drog. Most elvonasban vagy, ennek kovetkezmenye a depresszio valszeg. Erre terapia kell, es talan gyogyszer is.
júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!