Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már annyira depresszi...

Voltatok már annyira depressziósok, hogy semmi sem érdekelt titeket, az se mi lesz veletek, mit gondolnak rólatok?

Figyelt kérdés
Nekem 2 időpontom is volt az elmúlt héten, egyikre se mentem el, oda se jeleztem, mert arra se volt erőm. (Fogászat és pszichológus). A fogaimat sem vagyok képes megmosni, nem vagyok képes lefürdeni, 2 napja nem voltam boltban, inkább csak a maradék hideg kaját eszem ki a hűtőből, majd megyek, ha az is elfogy. Nem bírom a napfényt se.
júl. 18. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hogy ugyanígy vagyok mint ahogy leírtad
júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bezony
júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást. Az gond lehet a depressziónál, hogy sokszor az ember kevés energiával rendelkezik és az önellátás is nehezen megy.

A másik az, hogy az jó jel is lehet, ha nem foglalkozol mások véleményével. Sokaknak megfelelési kényszere van, ami azt jelenti, hogy az a központi kérdés az életükben, hogy ki mit szól hozzájuk, az életükhöz, kinézetükhöz, stb. Ez bizonyos szintig (mármint az, hogy nem törődünk mások véleményével) jó. Természetesen valamilyen szintig meg kell felelni a társadalmi elvárásoknak, de nem kell non-stop azon agyalni, ki mit szól.

Ha a fogorvosnak utólag elmondod, hogy depressziód volt és nem tudtál elmenni, valószínűleg meg fogja érteni. A pszichológus meg hozzászokott az ilyesmihez.

júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Minden klinikai depressziós betegre ez jellemző.
júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Nem mindenkre, pl. a larvált depresszió esetén ezek a tünetek elmaradhatnak. De "sima" depresszió esetén se mindenkinél ugyanazok a tünetek jönnek elő.
júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szétvan minden a lakásban, takarítani egy éve nem tudtam. Fürdőben fehér a járólap a vízkőtöl, egyedül a WC ami tiszta. Hónapok óta nem főztem, szendvics, kínai, vagy valami random étterem. Imádok messze enni, más megyében, ismeretlen helyen. Ahol nincsenek emlékek.

Vagy elmegyek valahova, ott berúgok, és hazajövök vonattal.

júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, gondolom egyedül élsz, mert különben a lakótársad takarítana.

Hívj egyszer ki egy extrém takarítót, ha belefér a költségvetésbe. Pluszban kezeltesd a depressziód, mert ez már kezelésért kiált.

júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!