Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy tényleg jó lelkisegély számot? Vagy itt meghallgatna valaki? Történt ma valami amitől rettegtem és nem bírom tovább

Figyelt kérdés

Szeretném valakinek elmondani a mátrix elméletem. Lehetetlen dolgok miatt aggódom, amik elvileg nem történhetnének meg, de ma is megtörtént egyszerűen tudom, hogy az univerzum üzen és senki nem hisz nekem és extrém jók a megérzéseim de csak akkor ha aggódni kell valamin.


Melyik a legjobb lelki segély? Egyszer már hívtam egyet de egy idősebb nagyon mogorva nő vette fel és csak még rosszabbul lettem. Ma elvesztettem egy csomó dolgot amire semmi esély nem volt és soha többet nem lehet visszahozni és képtelen vagyok felfogni és elfogadni. Nagyon rossz dolgokon gondolkodom. Ma még nem ettem semmit és nem is tudok viszont háromszor ment a hasam az elmúlt fél órában az idegesség miatt.



júl. 8. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Basszus, neked mmar regebb ota kellene akkor normalis segitseg. merre laksz?
júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De de nagyon érzékeny vagyok a gyógyszerekre, egyszer próbáltam elkezdeni Antidepresszánst szedni és nagyon nagyon rosszul lettem tőle. Azóta csak xanaxot szedek és ahogy mondtam nincs már biztosításom. Így nem tudok segítséget kérni csak itthon vagyok amíg el nem fogy a maradék pénzem. De ez most végképp a padlóra küldött ami ma történt főleg hogy érzem már ezt a sugallatot két éve.Már másfél napja nem tudok enni
júl. 8. 19:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Honnan szerzel akkor xanaxot, venyköteles.
júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az anyámnak van itthon mert nagyon ritkán ő is vesz be elalvashoz

Masfel éve tőle amúgy előtte még fel tudtam irtani és teljes áron kifizetni

júl. 8. 19:57
 15/20 anonim ***** válasza:
merre laksz?
júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Pontosan nem szeretném mondani

Budapesttől másfél órányira

júl. 8. 20:19
 17/20 anonim ***** válasza:
116-123lelki segély 0-24
júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azt már hívtam egyszer

Nem volt jó ötlet

Nyilván nem vártam semmi világmegváltó dolgot

De bunkó volt

júl. 20. 06:07
 19/20 anonim ***** válasza:
hivj fel engem
júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor Pszchihologust keress fel tegyen rendbe kicsit fejbe.
júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!