Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy tényleg jó lelkisegély számot? Vagy itt meghallgatna valaki? Történt ma valami amitől rettegtem és nem bírom tovább

Figyelt kérdés

Szeretném valakinek elmondani a mátrix elméletem. Lehetetlen dolgok miatt aggódom, amik elvileg nem történhetnének meg, de ma is megtörtént egyszerűen tudom, hogy az univerzum üzen és senki nem hisz nekem és extrém jók a megérzéseim de csak akkor ha aggódni kell valamin.


Melyik a legjobb lelki segély? Egyszer már hívtam egyet de egy idősebb nagyon mogorva nő vette fel és csak még rosszabbul lettem. Ma elvesztettem egy csomó dolgot amire semmi esély nem volt és soha többet nem lehet visszahozni és képtelen vagyok felfogni és elfogadni. Nagyon rossz dolgokon gondolkodom. Ma még nem ettem semmit és nem is tudok viszont háromszor ment a hasam az elmúlt fél órában az idegesség miatt.



júl. 8. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kb miről van szó? irhatod privatban is. igy elsőre nemhiszem, hogy a lelkisegely kell
júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A telefonom szórakozik velem és rengeteg évnyi emlék nem töltődik be mert 2 éve nem mentem a felhőbe mert nincs rá pénzem… és nincs kártyámon pénz

2 családtagom van akikkel már nagyon rosszban vagyok, nem tudok beszélni velük mind a kettő ideggyenge mint én

Az anyámmal már előfordult hogy össze is verekedtünk


Azon is ki szoktam borulni ha kiömlik egy kis kb reggel mert pazarlás, mert piszok lett mert úgy érzem hogy ezzel is jelez az univerzum

Évek óta azon aggódom hogy egyszer csak leáll a telefonom… és ma nem tolt be egy csomó minden

Kb 15000 fotó, jegyzetek, amiknek eddig semmi bajuk nem volt

Az anyamtol nem tudok segítséget kérni mert nem vagyunk joban

Csak megtur itthon

Évek óta nem vesznek fel sehova, nekem már csak az emlékeim voltak.

És 2 éve volt egy hang a fejemben hogy el fogod veszteni őket és ma megtörtént.

Ma meg nem bírtam enni, de már 3x ment a hasam

júl. 8. 19:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Barataid, baratnoid nincsenek? orvosnal voltal mar az ilyen jellegu gondjaid miatt?
júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Dehogy vannak barátaim

Több éve nem is láttam senkit

Nem is akarok csak atvernek

Nyugodt tudtam maradni amíg legalább a telefonom rendben volt

Egyszerűen ki akar szakadni a gyomrom a helyéről.

Xanaxot szedek de nincs pénzem orvosra mert nincs boiztositasom

júl. 8. 19:08
 5/20 anonim ***** válasza:
csaladsegitő?
júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az hol van?
júl. 8. 19:14
 7/20 anonim ***** válasza:

Uhh. Ez így nagyon durva. Valami segítséget kell kérni, mert ez így nem maradhat.

Mit értesz az alatt, hogy 2 éve volt egy hang a fejedben, hogy elfogod veszíteni őket és ma meg is történt. Mi történt velük?

júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

He van telve a tárhely de eddig semmi gond nem volt és ma nem tolt be több ezer kép a telefonomban

Kiírja hogy mennyi fotom van de nem tolt be

2 éve éreztetik velem hogy baj lesz de nincs pénzem az iCloudba és ahogy mondtam az anyamtol nem tudok segítséget kérni mert így is nála lakom és már alig van megmaradt pénzem

A balesetek mellett ettől féltem a legjobban

Sajnos a telefonokhoz nőként abszolút nem értek, nem értem ilyenkor mi történik vele….


Ilyenkor látszik a fejemen hogy öregszem 10 évet

júl. 8. 19:22
 9/20 anonim ***** válasza:
miért nem dolgozol?
júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mert le vagyok fogyva és nem bírok enni

Nem bírok fókuszálni semmire

Klinikai depressziom van

júl. 8. 19:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!