Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van,hogy szinte mindig...

Elegem van,hogy szinte mindig depresszios vagyok. Sokszor élni sincs kedvem.Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarom van és mostanába csak fekszek. Felkelni sincs kedvem. Beszélgetni se tudok senkivel normisan a depresszio miatt. Meg le is hangolnak azok az emberek akik sokat beszélnek. Inkább ilyen meghallgato ember vagyok. Látom ahogy mindenki boldog és beszélgetnek egymással. Nagyon zavar hogy miért én kaptam meg ezt a rohadt bipoláris zavart. Gyógyszereket szedek pedig. Minek éljek boldogtalanul. Aki bipoláris az hogy van ? Mit tud a depresszio ellen tenni ?
júl. 8. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Környezetváltozás csodákra képes.
júl. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszamenni az orvoshoz, és közölni, hogy nem hat a gyógyszer. Arra való, hogy hasson, nem arra, hogy értelmetlenül szedd.
júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!