Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszión és öngyilkossági...

Depresszión és öngyilkossági hajlamon tud segíteni a szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy értve az hogy egy ilyen mentális állapotban lévő ember szerelmes lesz, ki tudja ez őt húzni ebből az állapotból? Illetve a kapcsolatra milyen hatással lehet?

júl. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszek benne...
júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, ha olyan a másik személyisége, akkor talán, ha nem, akkor te rántod magaddal, vagy nem tud hosszabb távon beleszeretni a másik fél egy depressziós emberbe.
júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Filmekben van, de a valóság teljesen más sajnos. Illetve nagyon elvétve, és szerencsés körülmények közt akár elő is fordulhat.
júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Vagyis bizonyos részein segíthet néha néha, de komoly betegséget nem tud meggyógyítani, sőt, a párodat is le tudod húzni vele... Mindenképp keres pszichológust.
júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es: Én ebben a kérdésben a másik fél vagyok, viszont tudom róla hogy jár pszichológushoz de elvileg nem segített neki
júl. 4. 21:28
 6/8 anonim válasza:
76%
Persze, aztán amikor már nem működik a dolog még mélyebbre ránt. Tapasztaltam. Magaddal van dolgod nem mással.
júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 nem te fogod meggyógyítani, sajnos. Reméljük nem fog kihasználni érzelmileg. Amíg te nem kezdesz el lefelé csúszni, addig maradj vele, de ha elkezded érezni, hogy ez mentálisan kikészít, érdemes kilépni a kapcsolatból.

Igaz, én csak barátságban voltam így. A lány lényegében belerángatott a barátságba, de folyton öngyilkossággal fenyegetőzött stb stb, érzelmileg manipulált, annyira kétségbeesetten akarta a figyelmemet, csak hát ezzel inkább ellökött magától. Igaz, kamaszok voltunk, mindenesetre annyira kikészített mentálisan, hogy a végén nem csak neki kellett pszichológushoz mennie, hanem nekem is:D Szuper volt.

júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichiátriai eset vagy akkor lerántod magadhoz a másikat, kevés ember tűri ezt el, csak az aki nagyon türelmes és imád téged.
júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!