Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már megint erőteljes szorongás...

Már megint erőteljes szorongás jött rám, 9 db Frontint vettem be és még egy előírt 1 mg van este. Megyek a nappali kórházba. Ezen kívűl tehetek valamit?

Figyelt kérdés
júl. 7. 17:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A doki aki felvett nem lepődött meg a 9-10 szem pluszban, mintha természetes lenne ez a pszichiátrián
júl. 7. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert az a pszichiátria lényege, hogy a hozzád hasonlókkal foglalkozzanak.
júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Am a frontin kutyaszart sem ér. Inkább idegesebb leszel tőle.

Inkább seduxent vegyél be, de ne sokat!

júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
40%
Inkább gyakorold a hasi légzést. Egy idő után csodákra képes.
júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Nahát!!! Csak nem??? Ja, hogy hónapok óta, nap mint nap ez történik...
júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Van amikor csak a frontin segít, de ugye tudod hogy a pánikrohamba nem lehet belehalni? Tudom milyen érzés, ha jön, de tudatosítsd, hogy ez csak pánik. Minél jobban ellenállsz annál rosszabb tüneteket produkál, a végére már képes lehetsz annyira hiperventillálni hogy akár el is ájulsz, tehát nem csoda, ha azok után még rohansz is az orvoshoz, hogy valami baj van. Semmi baj nincs, pánikrohamod van <3 nagyon nagyon nagyon jó pszichológust kell találni, és előttem írta valaki a légzést, azt hiszed sablon duma? Én is az hittem. Évek óta nem volt egy pánikrohamom sem pedig jócskán pánikbeteg voltam meg szedtem a frontint!:)
júl. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!