Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Este miért jönnek rám a...

Este miért jönnek rám a legdepresszívebb gondolatok, amikor napközben én vagyok a legpozitívabb ember a Földön?? 24/N

Figyelt kérdés
júl. 5. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pontosabban milyen gondolatok? Van valami forrása? Ha szeretnéd beszélhetünk üzenetben.

Amennyiben nem felkereshetnél egy pszichológust/pszichiátert. Teljesen normális. :)

júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert vége a napnak: ha jó dolgokat csináltál, akkor sajnálod, hogy véget ér, ha meg nem csináltál jó dolgokat, akkor sajnálod az elszalasztott lehetőségeket.
júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod azért mert egyedül vagy. Ha van akkor a mégrosszabb.

Lehet hogy a napközbeni boldogságod csak egy tudatalatti álca. Valószínű van valami rejtett gondod ami este jobban átveszi a hangulatod irányítását

júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Este az alvás által én szerintem átadjuk az irányítás a tudatalattinknak.

Ha ébrenléti állapotunkban ,ha el is tudjuk felejteni,nyomni vagy átalakítani a nem kellemes tapasztalatokat alvás közben ezek szerint ez már nem működik.

A tudatalatti az már nem tud elnyomni semmit ,mert nincs hova.

Átalakítani pedig azért nem fog ,mert nem az a rendeltetése neki.


Hogy erre mi a megoldás?!:

Esti relax zene minden éjjel reggelig.

Mellette vagy előtte vagy akár ,hogy is ,de meditálni.

Nekem ezek úgy ,ahogy beváltak.


Ha neked vagy annak aki ezt olvassa ,ha ezek nem válnak be akkor gyógyszer kell feliratattni valamelyik orvossal.

júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Wow nem tudom… tényleg gyógyszer kéne? El sem hinném magamról 🥺 igazából leginkább félelem érzés jön rám, nem magamra vonatkozó negatív gondolatok.
júl. 6. 23:54
 6/16 anonim ***** válasza:

Gyógyszert inkább ne...

Mitől félsz? Milyen félelmeid vannak ?

júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából olyanoktól, hogy pl valaki betör hozzánk és fogalmam sincs mit tennék ha bejönne valaki a szobámba vagy pl olyan dolgoktól is amiktől amúgy nem… Imádom Michael Jacksont de pl ma néztem róla egy olyan videót amibe durva dolgokat láttam és nem tudommmm igazából ilyen paranoia jön rám este de csak pár napja és nem tudom miért. Sokat kávézok lehet amiatt gőzöm sincs.
júl. 7. 00:07
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 este ne kávézz🤪 és próbálj meg nem gondolni ilyenekre.

Este pihenj, pl ahogy írták nyugodt zenét hallgass stb. És kerüld a stresszes dolgokat.

júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is egy durva video utan este nehéz elaludni. Problal relaxalni valahogy. Ejjeli feny?
júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fénybe nem tudok aludni :/
júl. 7. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!