Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan ember , aki...

Van itt olyan ember , aki undorodik a belső szervektől és a vértől ? Belőlem borzalmas érzéseket vált ki például ,ha látok képen szívet, májat, ereket. Vérvételen nagyon rosszul vagyok. Mi bajom lehet , el kell mennem szakemberhez ,mit tegyek ?

Figyelt kérdés
A mindennapi életemet nem befolyásolja, dolgozom, sportolok, viszont most is izzadok és homályos volt a látásom, mert a pinteresten láttam egy képet , amin emberi szív szerepel. Nagyon kellemetlen, néha futás közben eszembe villan és mivel amúgy is meg van terhelve a szervezetem ilyenkor , elkezdek szédülni és mégjobban félek.

tegnapelőtt 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Le kellett dőlnöm, nem vagyok jól most , hála Istennek nem gakran kell szervekkel szembesülnöm. Kérem, csak olyanok válaszoljanak , akik nem ócsárolnak és néznek bolondnak. Anya tud erről , másnak nem merem mondani.
tegnapelőtt 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan lehet szokni, de nem direkt horror bamulasara gondolok. Szolni kellene, esetleg egyfajta szorongasod van es igy olt testet.
tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"mindennapi életemet nem befolyásolja" ez alapján nem kell szakember, de a leírásod nem teljesen igazolja ezt az állításodat. Igazából te érzed, neked kell mérlegelni, hogy mennyire befolyásolja az életed. Szinte mindenkinek van valami nagyobb félelme.
tegnap 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!