Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van hasonlóan nyomorult...

Más is van hasonlóan nyomorult helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és csak várom, hogy elteljen ez a kicseszett nyár, nincsenek barátaim, semmi programom, számolom, hogy telnek a napok és várom, hogy jöjjön a szeptember, akkor legalább kötelességből eljárok itthonról az egyetemre.

tegnapelőtt 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Messze laksz Budapesttől?

Jövő hétvégén lesz egy 3 napos kongresszus két stadionban, kb. 22 ezer személy hallgat előadásokat, rengeteg fiatallal, több ezer személy más országokból.

A téma-A jó hír hirdetése!

Lenne kedved eljönni?

tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Hogyhogy nincsenek barátaid? Se a középiskolából, se az egyetemről, se a lakóhelyedről? Ez nagyon nincs rendjén! De akkor járj kondiba, tánc- vagy tornaórára, nyelvtanfolyamra, egyéb művházbeli szakkörre.
tegnapelőtt 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan így vagyok.Inkább átalszom a nyomorult napokat hogy teljen végre.
tegnapelőtt 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2es,mert el van cseszve az életem. Szorongasos zavar, depresszió. Igrn, tudom, hogy miket kéne csinálnom, de nem tudom.


Az érdekelne más is van e ekkora nyomorék vagy teljesen egyedül vagyok a bajban.

tegnapelőtt 15:28
 5/19 A kérdező kommentje:
3as,de jó neked hogy tudsz aludni, én még éjjel is alig bírok basszus
tegnapelőtt 15:29
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarsz esetleg itt az ismerkedés rovatban írni pár sort magadról és hátha találsz barátot, barátokat? Egy próbát megér. Drukkolok!
tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológushoz nem jársz? Szedsz gyógyszert? Akkor nem az a baj, hogy unatkozol nyáron, hanem a betegséged.
tegnapelőtt 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-es, Várólistán vagyok pszichológushoz, nem kaptam még kezelést.
tegnapelőtt 18:19
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

És a pszichiátertől gyógyszert a szorongásra?

Van határideje annak a várólistának? Állami?

tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
tegnapelőtt 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!