Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felejtsem el a nőket és...

Felejtsem el a nőket és törődjek bele, hogy egyedül maradok, amiért ennyire szőrős vagyok?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromtól kezdve az iskolában nagyon sokat bántottak azért, mert extrémen szőrös vagyok. Meg iszonyat vastag a szemöldököm. Akkoriban még borotváltam magam, hogy "megfeleljek", vagyis inkább azért, hogy ne bántsanak pl osztálykiránduláson, ha strandra megyünk. És akkor leborotváltam teljesen a hasam pl. Meg a hónaljam. Iszonyat vastag volt a szemöldököm is, 13 éves koromtól, egészen a koronavírusig eljártam kozmetikushoz vele. Ma már nem járok, elég volt. Egyrészt a kezelések hatására ma már sokkal jobban néz ki, esetleg fodrász megigazítja, ma már a szemöldököm nem zavar, sokkal jobb lett. Viszont most 27 éves vagyok és nagyon szőrös a hasam, a mellkasom, a hónaljam, a lábam és a nemi szervem körüli rész is. Szakállam is van, nekem tetszik, szerintem ilyen szőrös férfiként jól áll nekem. A hátam is szőrös kissé, meg a nyakam, de annál láttam már extrémebb szőrösségű hátat is, mint az enyém. Annyira nem vészes, de talán a hátam, a nyakam elől, meg hátul zavar engem is, hogy szőrös, meg a hónaljam, de a többit meghagynám. Viszont ezekhez se szívesen nyúlnék. Nagyon fáj a gyantázás. És mielőtt azt mondanák nők, hogy milyen gyenge vagyok, nekem nagyon erős szőrzetem van, nem úgy mint a nőknek, ezt nagyon fájdalmas lenne legyantázni. Így is a farokcsontom környékén IPL szőrtelenítés szükséges, mert ciszta alakult ki ott a szőr miatt. Az is bőven elég és fájdalmas. Még az ujjaim aljai is szőrösek, az is probléma? Tavasszal 100 kg voltam, jelenleg 87 kg-ra lefogytam és jóképű arcom van, célom 80 kg-ig lefogyni. Szóval már egész jól nézek ki. De mivel szőrös vagyok, ezért vissza fognak utasítani a szép nők továbbra is? E szempontból feleslegesen fogytam le? És tovább fogok pszichésen sérülni? Nagyon sokat bántottak a szőrösségem miatt iskolában és láttam egy videót arról, hogy miért ne bánts embereket. Ott egy lány összegyűrt egy papírt, hogy a lélekkel ezt okozza a bántás és utána, ha már visszahajtotta gyűrött lett, sose lesz olyan, mint előtte volt. Ez jól szemlélteti, ami bennem van. Tényleg sose lesz már a lelkivilágom ép? A bántások örökre nyomot hagynak bennem? Járok pszichológushoz évek óta, azt ne írjátok, de erről még sok szó nem esett, azt mondta a pszichológusom, hogy valóban nem trendi a szőrzet manapság, de ő nem bírja a csupasz csigákat és szerinte van, akinek tetszik. Ennyiben kimerült. De a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Tényleg felejtsem el a nőket, ha a szőrt leszámítva jóképű lennék? Pláne, hogy fogytam is.

jún. 24. 12:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szerintem én sem vagyok nagyon csúnya, ha nagyjából mindig van pasim, még akkor sem, ha netán nem pont a te ideálod a kinézetem.


A régi bántásokat engedd el, még ha nehéz is, a gyerekek amilyen őszinték, olyan gonoszak is tudnak lenni, persze, hogy megbántottak téged nagyon, de nehogy már ez határozzon meg téged! Nőlj föl! Ha egyedül nem megy az elengedés, akkor fordulj pszichológushoz vagy coachhoz. Elmúlt, ami elmúlt, ne lovagolj örökké a régi fájdalmaidon! Mint korábban is írtam már, én kifejezetten a szőrös férfiakra bukom, annyira, hogy már elképzelve is izgat a túltengő tesztoszteron, a férfiasság jele a szőr szerintem, tényleg már csak az erre gondolásom is állatias lázba hoz, és egészen biztos vagyok abban, hogy nem vagyok egyedül ezzel, szóval önbizalmat legalább ebből nyerj! De ne csak ebből, hidd el, hogy értékes és szerethető vagy, a külsőségek amúgy is mellékesek a belső mellett: önbizalom!

jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Na hasonlóan vagyok hasonló korban, a nyak mindegy mer arcborotválás része lett, hogy a nyakam teljesen lentig tolom.

Amúgy sok a válasz de az a baj amit én tapasztaltam, hogy itt sokan nem ilyenre gondolnak, nekem is mondták, hogy hú egy férfi szőrös legyen stb szörös mellkas stb aztán amikor meglátják, hogy a vállam is szörös meg mindenem akkor kicsit meglepődnek tehát sokan nem gondolják, hogy mennyire durva szintü tud lenni.

Persze már letolom, van ilyen szakállvágó olyan mint a hajnyíró és lehet magasságot állitani azzal tolom le ott ahol zavar 0-sra, máshol meg kicsit röviditem, viszont ahol 0-ra tolom ott ilyen apró kis tüsis szőr(borosta) marad és igazábol az is látszik tehát tudják, hogy bazi szőrős lennék és látszik, hogy borostás.

Egy ismerősömnek kicsit szőrös a mellkasa és neki mondták, hogy milyen szőrös stb erre nekem kb 3x annyi van mindenhol, szóval sokan nem tudják elképzelni.

Én szerintem ez elég nagy baj, hiába akarod elfogadni magad de érzed a fura pillantásokat meg a sugdolózást mert rajtad kivűl a strandon 100 bol 90 férfi csupasz a maradék 10 pedig kicsit szőröske de a válla egyiknek se az. Persze én is strandra letolom, hason hagyok kicsit meg mellkason de azert látszik hogy nem eredetileg csupasz.

Lányoknál nem fogod tudni mert nem akarnak megbántani ezert nem fogja mondani, hogy zavarja, de én látom vagy erzem rajtuk, hogy hát oké de azert ne ennyire. Borotválva vagy szakállvágó géppel levágva meg borostásan szúr a tested hozzád se tud bújni rendesen. Nem fog kinlódni inkább keres mást. Én belefáradtam, a meleg miatt lejjebb nyirom rövidebbre azt ennyi. Főleg fehér bőr+ fekete vastagszárú szőr, áhh.. brutál. Max úgy oké ha jól lebarnitod magad vagy szoliba mész és a barnább bőrön már nem tűnik úgy ki.

júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ugyanez dettó nekem is,mint a előző válaszoló.
júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
Kérdező, én is őszinte leszek veled a lábon nem baj a szőrzet nekem is van, a hátamon kevés szokott lenni a mellkasomon is kevés és a mind két karomon is kevés szőröm van, le szoktam borotválni a hátamon a karomon a mellkasomon és hónaljamat, a lábon nem muszaj. Ez csak egy jó tanács,híd el nem azon múlik hogy egy férfi nagyon szőrös vagy nem, szerintem eddig csak rossz helyen kerested a párodat vagy még nem jött el az ideje, valakinek hamarabb el jön valakinek meg csak később, én is kerestem párkapcsolatot elég sokáig de nem jött össze mert lehet hogy rossz helyen kerestem vagy egyszerűen még nem jött el az ideje, most a jelenben élvezem az életet és azt csinálom amit szeretek nem olyan régóta kezdtem el én bízok benne hogy majd valamikor meg lesz párom meg neked is, türelmes vagyok, kérdező nem vagy egyedül sok ember van aki keresi a párját. 24/F
aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!