Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felejtsem el a nőket és...

Felejtsem el a nőket és törődjek bele, hogy egyedül maradok, amiért ennyire szőrős vagyok?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromtól kezdve az iskolában nagyon sokat bántottak azért, mert extrémen szőrös vagyok. Meg iszonyat vastag a szemöldököm. Akkoriban még borotváltam magam, hogy "megfeleljek", vagyis inkább azért, hogy ne bántsanak pl osztálykiránduláson, ha strandra megyünk. És akkor leborotváltam teljesen a hasam pl. Meg a hónaljam. Iszonyat vastag volt a szemöldököm is, 13 éves koromtól, egészen a koronavírusig eljártam kozmetikushoz vele. Ma már nem járok, elég volt. Egyrészt a kezelések hatására ma már sokkal jobban néz ki, esetleg fodrász megigazítja, ma már a szemöldököm nem zavar, sokkal jobb lett. Viszont most 27 éves vagyok és nagyon szőrös a hasam, a mellkasom, a hónaljam, a lábam és a nemi szervem körüli rész is. Szakállam is van, nekem tetszik, szerintem ilyen szőrös férfiként jól áll nekem. A hátam is szőrös kissé, meg a nyakam, de annál láttam már extrémebb szőrösségű hátat is, mint az enyém. Annyira nem vészes, de talán a hátam, a nyakam elől, meg hátul zavar engem is, hogy szőrös, meg a hónaljam, de a többit meghagynám. Viszont ezekhez se szívesen nyúlnék. Nagyon fáj a gyantázás. És mielőtt azt mondanák nők, hogy milyen gyenge vagyok, nekem nagyon erős szőrzetem van, nem úgy mint a nőknek, ezt nagyon fájdalmas lenne legyantázni. Így is a farokcsontom környékén IPL szőrtelenítés szükséges, mert ciszta alakult ki ott a szőr miatt. Az is bőven elég és fájdalmas. Még az ujjaim aljai is szőrösek, az is probléma? Tavasszal 100 kg voltam, jelenleg 87 kg-ra lefogytam és jóképű arcom van, célom 80 kg-ig lefogyni. Szóval már egész jól nézek ki. De mivel szőrös vagyok, ezért vissza fognak utasítani a szép nők továbbra is? E szempontból feleslegesen fogytam le? És tovább fogok pszichésen sérülni? Nagyon sokat bántottak a szőrösségem miatt iskolában és láttam egy videót arról, hogy miért ne bánts embereket. Ott egy lány összegyűrt egy papírt, hogy a lélekkel ezt okozza a bántás és utána, ha már visszahajtotta gyűrött lett, sose lesz olyan, mint előtte volt. Ez jól szemlélteti, ami bennem van. Tényleg sose lesz már a lelkivilágom ép? A bántások örökre nyomot hagynak bennem? Járok pszichológushoz évek óta, azt ne írjátok, de erről még sok szó nem esett, azt mondta a pszichológusom, hogy valóban nem trendi a szőrzet manapság, de ő nem bírja a csupasz csigákat és szerinte van, akinek tetszik. Ennyiben kimerült. De a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Tényleg felejtsem el a nőket, ha a szőrt leszámítva jóképű lennék? Pláne, hogy fogytam is.

jún. 24. 12:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Persze, de miért is lenne önbizalmam, ha annyit bántottak még általános után is, meg még egyetemen is, hogy milyen szőrös vagyok. Minden kortársam megjegyezte ezt.
jún. 25. 11:39
 22/34 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el nagyon vonzó egy erősen szőrös férfi. Csak meg kell találni a konkurenciát :)
jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
22-es te ezt nőként írod?
jún. 25. 11:52
 24/34 anonim ***** válasza:

"Nekem szőrösen a jobb, de a nyakam környékén lévő szőr kissé zavar, meg a hátamon."


Nyak körül könnyen lehúzom, háthoz már meg kell kérni valakit.

jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
23 Igen, előzőleg is írtam, hogy a barátom a legszőrösebb férfi akit életemben láttam.
jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem bírom a bundát nemhogy nőként!! 8O
jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a kamaszkori bántások miatt nagyon intenzíven él bennem ez a negatív emlék. De van egy olyan érzésem is, hogy a kevésbé szép nők kedvelik a szőrös férfiakat, ezt is rosszul gondolom? Tehát pl aki számomra szép nő: szép arc, vékony alkat, kisebb formás fenék és mell, hosszú haj... szóval ők nem szeretik, én meg őket szeretem. Ez is téves vagy jól érzem?
jún. 25. 16:10
 28/34 anonim ***** válasza:
Hát nekem (barátom szerint) szép az arcom, 17-es a BMIm, épp ezért nincsen hatalmas fenekem vagy melleim, a hajam meg csak azért nem "tűnik hosszúnak" mert eléggé göndör és ezért kevésbé látszik a hossza. Ha ezek után se hiszed el, hogy kelleni fogsz valakinek, én nem tudok mit mondani.
jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem neked leginkább lelki problémád van. Én fiatal vagyok, sportos, vékony, viszont szó szerint a teljes testfelületem szőrös, összefüggően mindenhol. Engem sosem bántottak miatta gyerekkorban, viszont csodálkoztak, megjegyezték az oszt. társak, haverok. Mivel szégyelltem, elmondtam a szüleimnek, vettek nekem elektromos testborotvát, rendes borotvát és elkezdtem magam borotválni, azóta is ezt teszem. Volt már több barátnőm, senkinek sem jelentett problémát, szóval nálad sem gondolnám, hogy emiatt lenne gond a nőkkel.
jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Jó az igaz, hogy voltam jóban egy lánnyal még régebben, aki szintén szereti a szőrös férfiakat. De valahogy mély nyomot hagyott bennem a kamaszkori bántások, meg hogy undorodtak tőlem ezek szerint.
jún. 26. 08:20
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!