Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felejtsem el a nőket és...

Felejtsem el a nőket és törődjek bele, hogy egyedül maradok, amiért ennyire szőrős vagyok?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromtól kezdve az iskolában nagyon sokat bántottak azért, mert extrémen szőrös vagyok. Meg iszonyat vastag a szemöldököm. Akkoriban még borotváltam magam, hogy "megfeleljek", vagyis inkább azért, hogy ne bántsanak pl osztálykiránduláson, ha strandra megyünk. És akkor leborotváltam teljesen a hasam pl. Meg a hónaljam. Iszonyat vastag volt a szemöldököm is, 13 éves koromtól, egészen a koronavírusig eljártam kozmetikushoz vele. Ma már nem járok, elég volt. Egyrészt a kezelések hatására ma már sokkal jobban néz ki, esetleg fodrász megigazítja, ma már a szemöldököm nem zavar, sokkal jobb lett. Viszont most 27 éves vagyok és nagyon szőrös a hasam, a mellkasom, a hónaljam, a lábam és a nemi szervem körüli rész is. Szakállam is van, nekem tetszik, szerintem ilyen szőrös férfiként jól áll nekem. A hátam is szőrös kissé, meg a nyakam, de annál láttam már extrémebb szőrösségű hátat is, mint az enyém. Annyira nem vészes, de talán a hátam, a nyakam elől, meg hátul zavar engem is, hogy szőrös, meg a hónaljam, de a többit meghagynám. Viszont ezekhez se szívesen nyúlnék. Nagyon fáj a gyantázás. És mielőtt azt mondanák nők, hogy milyen gyenge vagyok, nekem nagyon erős szőrzetem van, nem úgy mint a nőknek, ezt nagyon fájdalmas lenne legyantázni. Így is a farokcsontom környékén IPL szőrtelenítés szükséges, mert ciszta alakult ki ott a szőr miatt. Az is bőven elég és fájdalmas. Még az ujjaim aljai is szőrösek, az is probléma? Tavasszal 100 kg voltam, jelenleg 87 kg-ra lefogytam és jóképű arcom van, célom 80 kg-ig lefogyni. Szóval már egész jól nézek ki. De mivel szőrös vagyok, ezért vissza fognak utasítani a szép nők továbbra is? E szempontból feleslegesen fogytam le? És tovább fogok pszichésen sérülni? Nagyon sokat bántottak a szőrösségem miatt iskolában és láttam egy videót arról, hogy miért ne bánts embereket. Ott egy lány összegyűrt egy papírt, hogy a lélekkel ezt okozza a bántás és utána, ha már visszahajtotta gyűrött lett, sose lesz olyan, mint előtte volt. Ez jól szemlélteti, ami bennem van. Tényleg sose lesz már a lelkivilágom ép? A bántások örökre nyomot hagynak bennem? Járok pszichológushoz évek óta, azt ne írjátok, de erről még sok szó nem esett, azt mondta a pszichológusom, hogy valóban nem trendi a szőrzet manapság, de ő nem bírja a csupasz csigákat és szerinte van, akinek tetszik. Ennyiben kimerült. De a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Tényleg felejtsem el a nőket, ha a szőrt leszámítva jóképű lennék? Pláne, hogy fogytam is.

jún. 24. 12:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%
10: Hát, akkor ez a nő nem a te nőd lesz :)
jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

Én se hallottam panaszt a lézerre. Annyi fájdalmat csak elbírsz.


De ha neked az a szíved vágya, hogy fogadjon el így a társadalom, azért más nem tud tenni, csak te magad 🤷 Felnőtt ember vagy, mostmár senki nem fog cikizni. Suliban kb mindenki kap cikizést valamiért, valameddig. Felejtsd el, az már régen volt. Nézd meg Pierce Brosnan-t. Olyan hancúrpéme van, hogy nem igaz, de bomlanak utána a nők. Vagy szegény Danny DeVito. Ő még tenni se tud a magassága ellen. Hallod siránkozni? Nem! Pedig bántották eleget a suliban. A wikipédia is azzal kezdi, hogy a bantás miatt lett az "osztály bohóca" és ebbőljött a színészkedés.

Szóval nem rinyálni kell, hanem pattintsd ki magad, menj el gyantázásra (vagy ne), aztán majd meglátod, hogy tetszeni fogsz a nőknek. Mint Pierce Brosnan.

jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, nekem is bozontos szemöldököm van, mindkét fülemből szőrpamacs lóg ki, a kinövő orrszőrömet rendszeresen ollóval kell trimmelni, a hajam hátul a nyakamból és egy kicsit a vállamból is nő, a mellkasom és a hasam is szőrös, az ujjaim is, stb. és soha egyetlen barátnőm sem kifogásolta ezeket a dolgokat, sőt volt, aki szeretett turkálni benne. Tapasztalatom szerint vannak olyan lányok, akiknek bejönnek a durva, szőrös, szakállas, izmos, de ápolt "ősemberek". Felejtsd el a gyantázást és inkább gondolj arra, hogy a férfiak esetében az extra szőrzet a férfiasság jele, és keress olyan lányt, akinek tetszik.
jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Fogorvosom olyan szőrös, mint egy medve, mégis praxisa van, házas, gyereke van.
jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%
A barátom a legszőrösebb férfi akit (élőben) valaha láttam, tehát nem, van esélyed. (Nekem meg amúgy borzasztóan bejön :D )
jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
66%

Nemsokára egy új világ veszi kezdetét és tökéletes lesz a tested!

Tennél érte, hogy megtapasztald milyen lesz?

jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a szőrös férfiak, kifejezetten férfiasnak találom a szőrzetet mindenhol, és amúgy is természetesség párti vagyok, kifejezetten izgat a sok szőr, de kinek a pap, kinek a papné, ugye.


Az inkább probléma, hogy ha te nem hiszed el magadról, hogy szerethető vagy, akkor ezért kerülnek el a nők téged, nem a szőrösséged miatt, mert az önbizalomnál kevés szexibb dolog van szerintem.

jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Ha erős a szőrzeted akkor teljesen mindegy hogy mennyire erősödik.

Én a helyedben rászánnék pár órát és alaposan lehúznám ahol érem, aztán figyelném hogy mikor közepes hosszúságú és akkor újból letolnám, így karban lehet tartani. Nem jó megvárni míg dzsungel lesz mert annál nehezebb!


Amúgy én se szeretem magamon a szőrt, csak a karomon, lábamon hagyom meg.


Mondjuk nem is voltam nagyon szőrös, ahogy idősödtem akkor kezdem el majmosodni.


Most úgy csinálom ahogy írtam. Ha közepes, beállok a zuhany alá, lecsapatom magam és leborotválom ahol érem.


A zuhanyzótálcába rakok műanyag lefolyószűrőt, ez gyönyörűen felfogja a szőrt és nem dugítja el.


[link]

jún. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Azt kell nézni hogy te hogy érzed jól magad!

Nekem csupaszon a jobb így hát leborotválom!

Nem érdekel hogy ki akceptálja!

Akinek jó vagyok, annak jó vagyok így is!

jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nekem szőrösen a jobb, de a nyakam környékén lévő szőr kissé zavar, meg a hátamon.
jún. 25. 11:38
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!