Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ezért nem rúgnak ki a...

Ugye ezért nem rúgnak ki a munkahelyről?

Figyelt kérdés
Szeretnék visszamenni a nappali pszichiátriai osztályra mert nagyon megviselt a költözés. Alig van étvágyam, 4 kg fogytam két hét alatt. Nehezen tudok egyedül megküzdeni ezzel a helyzettel. Azért kéne segítség. Megváltozott munkaképességűként dolgozom. Nagyjából egy hónapja mentem vissza dolgozni. Félek hogy baj lesz ebből. Mit tegyek?
jún. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Be akarsz feküdni a kórházba? Szerintem kirúgni nem fognak, de biztos nem fognak örülni. De a legfontosabb az egészség.
jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt kizárólag te, és a vezetőid tudják megválaszolni. Mi nem ismerjük, a munkahelyi körülményeidet.

Ha az Erfo vagy a Főkefe stb. megváltozott képességű munkavállalója vagy nem hiszem, hogy kirúgnának. Beszéld meg velük legyen róla papír amit valamilyen biztos csatornán eljutttsz nekik.

jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kell minden nehézség miatt kórházba vonulni! Munkaidő utáni terápia is létezik! Majd visszajön az étvágyad, nem fogsz elfogyni.

Kivel élsz? Mért költöztél? Mi miatt vagy megváltozott munkaképességű?

jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a betegségtől, a munkahelytől, a munkakörtől. pl. ha vadászpilóta vagy, akkor kirúgnak. De ha pl. portás, akkor nem feltétlenül. A diagnózistól is függ. pl. ha skizofrén vagy, akkor kirúgnak.
jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy újszülöttnek minden vicc új. A kérdező hónapok óta szórakoztat minket, de már épp kezdtem hiányolni, mert ma még nem láttam, hogy hírt adott volna az aktuális állapotáról...
jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!