Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elérhető valamilyen módon...

Elérhető valamilyen módon Magyarországon reparatív terápia (homo- és transzszexualitás gyógyítása)? Nekem lenne szükségem rá. Önerőből nem tudok megszabadulni tőle. Bármiféle ötletet, segítséget elfogadok.

Figyelt kérdés

#homoszexualitás #LMBTQ #reparatív terápia
jún. 16. 22:46
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Miért ne találnál munkát?
jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
84%

#30


Aki ezt állította az hazudik.

Az nem szólásszabadság, ha valaki valótlant állít.

Az egészségügyi világszervezet szerint ez nem betegség, és nem is kell gyógyítani.


Maximum biszexuális volt az illető, ezt tudom elképzelni.


Viszont az ilyen terápiát már sok országban tiltják, nagyon helyesen!

jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

#30 és kitől kérhetnék segítséget ilyen terápiában? Semmit nem találtam róla a neten.


Nem nem nem, nem tudom elfogadni így magam. Elborzadok magamtól. Nem vagyok normális.

jún. 18. 17:07
 34/38 anonim ***** válasza:
Valóban nem vagy. Szevasz, hisztizz tovább.
jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ez így van.tényleg jobb ha nem rontod a melegek megítélését.menj el egy orosz,szibériai átnevelőtáborba.ott hisztizhetsz.
jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

32: Akkor most jobban akarod tudni, hogy mit érez egy független ember? Egy valaki érzi belül a változást és mert ez ellentmond a te nézeteiddel, akkor rá kell húzni hogy hazug.

Az egészségügyi világszervezet nem egy személy, azok is csak azt mondják amit mondaniuk kell. Érdekes hogy 1973-ig mindenki szerint mentális probléma volt (ne használjuk azt a szót hogy betegség) de onnantól a civil szervezetek nyomására kivették onnan, ami ellen rengeteg pszichológus tiltakozott is és nem fogadta el.

Én nem állítom hogy egy ilyen terápia sikeres lesz, pláne ha azt ráerőltetik az emberre, akkor szinte biztos csak ártani fog. Ahogy írtam, ez fejben dől el és mindenkinek magával kell rendeznie ezt, aztán mindent megtenni hogy ne érjék olyan ingerek amik hátráltatnák az agy helyreállásában.

jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha tényleg létezne ilyen, ami használ is. Már biztosan igénybe vettem volna.
jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Dehogynem, bizonyos multikulti cégeknél előny is. De költözz külföldre, ott tárt karokkal vár a közösség.
jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!