Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elérhető valamilyen módon...

Elérhető valamilyen módon Magyarországon reparatív terápia (homo- és transzszexualitás gyógyítása)? Nekem lenne szükségem rá. Önerőből nem tudok megszabadulni tőle. Bármiféle ötletet, segítséget elfogadok.

Figyelt kérdés

#homoszexualitás #LMBTQ #reparatív terápia
jún. 16. 22:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Ugye azt tudod hogy ez egy nagy humbug? Ezek nem "gyógyítható" dolgok, hanem mint hogy kék vagy barna szemmel születtél, ez adott. Utálhatod magad egy életen át vagy el is fogadhatod és élhetsz teljes életet. A döntés a te kezedben van.
jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Én olvastam róla, hogy gyógyítható. Bármilyen megoldás jó, akkor is, ha fájdalmas. Meg akarok szabadulni tőle, tönkreteszi a családom életét!
jún. 16. 23:05
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Hm pedig jobban jársz ha elfogadod....mert a homoszexualitás nem gyógyítható .Ha nem fogadott el ,pokol lesz az életed.Fogadd el magad,hidd el jobban jársz.Ha elfogadod magad egy tök jó életed lehet.(Egy meleg féfi)
jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem gyógyítható, csak el nyomod magadban az érzést, mert mit szólnak mások. Inkább tanuld meg elfogadni magad, és szeretni. A család is vagy elfogadják vagy nem. Amennyiben nem, van élet nélkülük is, de én például, ha a gyerekem ilyen beállítottságú lenne, akkor is pont ugyanúgy szeretném, hisz ő a gyermekem, olyannak szeretem amilyen.
jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
7%
De gyógyítható. Sok példa van rá. Kérd isten segítségét.
jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Jajjj hagyjuk már ....kérlek.!
jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha már ott vagy, kérd Istent hogy szóljon Putyinnak, hogy hagyja abba a háborúsdit! Köszi!
jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De hogy kérjem? Próbáltam. Kit keressek? Bárki, aki segít.
jún. 16. 23:47
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Miért szeretnél megszabadulni tőle?
jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 adenin ***** válasza:
96%

Jól mondják a korábbi válaszolók, a szexuális irányultságodat nem fogja tudni megváltoztatni semmilyen "terápia".

Gondolom vallásos vagy, és ezért utálod magad. Ha igen, ne tedd, mert még a legkonzervatívabb bibliaértelmezés sem ítéli el a homoszexuális vonzódást, csak ha le is fekszel másokkal.

jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!