Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Esténként mintha valaki...

Esténként mintha valaki beszélne a fejemben, mi lehet ez? 27/N

Figyelt kérdés
Egy ideje azt tapasztalom, hogy mikor este lefekszek aludni, nem tudok elaludni, mert valaki el kezd beszélni a fejemben. Nem arról van szó, hogy gondolkodok, hogy pl "Vajon holnap mit vegyek fel munkába?" Hanem valaki beszél hozzám, vagy valaki más csak úgy beszél, de nem hozzám, én meg hallom.

jún. 7. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok hogy nagyon stresszes lehetsz és ezért vannak ilyen fura gondolataid. Esetleg lehet skizofrénia..De pszhiiátrián tudnak segíteni ha nem múlik el. Nagyon zavaró nekem ocd-m van és voltak hasonló gondolataim. Nagyon stresszes munkahelyem volt akkor voltak ilyen gondolataim. Ma már minden rendben nagyjából.
jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tele vagy elfojtott frusztrációval, menjél el egy pszichiáterhez, ne pszichológushoz, az kevés. A körzeti beutal.
jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Venom
jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Poizon
jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Vezesd le a feszültséget,akkor lehetséges hogy ezek az irányító jelleggel létrejött agresszív késztetések megszűnnek,de előtte konzultálj egy szakorvossal,könnyen lehet gyógyszerbeállítás lesz az első mérföldkő számodra.

Az 'őrület' (pszichózis) lelki eredetű.

Az auditoros hallucinációkkal a legtöbbet egy Hanghalló csoportban tudnának kezdeni,avagy segíteni & elindítani egy úton,de a "csodatétel" már nem rajtuk fog múlni.

jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy ez tudatosult benne, ennek örüljünk, szerintem! A megoldást valamilyen szakorvos fog adni. Alszol eleget? Nagy fokú kimerültség is lehet tán az oka.
jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!