Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetes esemény történt...

Rettenetes esemény történt velem, tegnap de nem tudok sírni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Közvetett módon vagyok érintett de úgy érzem ha velem történt volna sem tudnék sírni.

Amikor arra gondolok mi történt kicsit elkezd nedvesedni a szemem meg úgy áll az arcom de nem jön az igazi sírás. Valahogy nem jön, nem tud, pedig már többször is próbáltam.

Folyton eszembe jut mi történt és milyen sorrendben , mi volt előtte, lelkiismeret furdalásom van holott nekem nem nagy ráhatásom volt a dolgokra.

Aludni tudtam de étvágyam nagyon nincs.

Mi történik velem :(((



2023. júl. 1. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy annyira friss a dolog hogy még nem is tudatosult benned teljesen?
2023. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Történt valami ami nagyon rosszul érintett, borzasztó sokáig levert voltam, hetekig azzal álmodtam, sírni viszont csak sok hónappal később tudtam. Egyszerre csak előtört belőlem

Nem tudom, hogy miért pont akkor és előtte miért nem tudtam, de van ilyen, ne aggódj, de ez annyira normális, mintha rögtön sírnál

2023. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiégett a lakás vagy a kocsi?
2023. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kocsi :(
2023. júl. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!