Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan lehetőség, ahol...

Létezik olyan lehetőség, ahol anonim módon tudok pszichológus vagy pszichiáter segítséget kapni?

Figyelt kérdés

Van pszichológus a munkahelyen, ráadásul ingyen, de ha igénybe venném, akkor sajnos tudom, hogy másnap már nem kell dolgozni mennem.


Ha elmegyek orvoshoz (bármilyenhez, fogorvoshoz, urológushoz, stb), azt a cégem bármikor látja a rendszerben (alá kellett írnom egy papírt felvételkor, hogy megnézhetik az egészségügyi adataim, mivel csak így mehettem egészségügyi alkalmassági vizsgálatra).


Szóval ha én most elmegyek egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez, az látszani fog a rendszerben (úgy, mint ahogy én is meg tudom nézni az eeszt-n a leletem), hogy igénybe vettem egy ilyen szolgáltatást, legrosszabb esetben még a diagnózis is látszik.


Szóval most olyan terapeutát keresek, ahol név nélkül (legalábbis TAJ kártya bemutatása nélkül) tudok ellátást kapni.

Online, személyesen, tök mindegy.

Személyesnélvas megye előny.



2022. jún. 24. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézz utána azért, hogy véglegesen nem dolgozhatsz ott, vagy táppénzre küldenek-e.


Amúgy magán pszichológusnál számlát sem ad feltétlenül, szóval lehet abszolút anonim. Ahogy a többiek mondják, az nem kerül be EESZT-be.

(Ahova én jártam, ott szabály volt, h nem szabadott túl korán érkezni, és mindenképp időben távozni kellett, h ne találkozzanak a betegek.)

2022. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!