Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet mentális problémák...

Ez lehet mentális problémák miatt ?

Figyelt kérdés
Ahogy abbahagytam a zuhanyzást eltelt kb 1 perc - fölraktam a pulseoxit és 161bpm volt de folyamatosan csökkent - eleve félve szorongva zuhanyozok - félve az erősebb szívdobogástól - és pár hónapja csak 5-6 naponta , a többi időt az ágyban töltöm - szorongok - halálfélelmem van.

2022. márc. 28. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, menjél egy 3.-hoz, csak jól válogasd meg, hogy szimpatikus legyen, és addig pontosan: vegyél egy boxzsákot. Az, hogy nem tud azonnal fogadni, még jelzés is arra, hogy kapós szakember. Halálfélelemre nem csodálom, hogy erős gyógyszert akart adni, annyira nem kellemes halálfélelemben élni.
2022. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Boxzsák ??? Nekem szorongásom van , nem levezetettlen agresszióm vagy hasonló , érted?
2022. márc. 28. 18:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Te írtad a boxzsákot, és azért nem vitatkoztam vele, mert levezetetlen agresszió is van benned, amint az a válaszaidból kiderül, aminek persze simán lehet a szorongás az eredete.
2022. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ok még ez is lehet , de nem ez az alap probléma , de tök mindegy már , van egy olyan pont ahonnan nincs visszaút , ahol a test feladja , véleményem szerint , itt nem gondolok semmi önkezü baromságra , csak arra hogy a test fölmondja a szolgálatot , voltam már 15 kardiológusnál , belefáradtam
2022. márc. 28. 18:46
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát mert nem a szívednek van baja, ezért aztán 16. kardiológushoz már ne menj. A tested nem mondta fel a szolgálatot - jól működik. A lelked tart olyan tévedésben, hogy ez a tested, pedig nem. Keresd csak azt az újabb szakembert, mert ebbe belenyugodni nem szabad. De addig is, amíg létrejön az első interjú, relaxációs és mindfulness anyagokkal könnyíthetsz a feszültségen.
2022. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem kardiológus kell neked hanem pszichiáter aki ellát gyógyszerrel. Agresszív vagy.
2022. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz, vagy valaha szedtél? Indokolt lenne. A pszichiáter sokat segítene.
2022. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16- talán ismersz hogy így rám mondod h agresszív , trollkodj máshol.
2022. márc. 28. 19:57
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Fel se tűnik neked, kérdező, hogy agresszív vagy! Nekünk, kívülállóknak, feltűnik. Minden válaszod, reakciód agresszív. Folyamatosan visszatámadsz, mert úgy érzed, bántanak. Az orvosokkal is ez lehetett a baj, akikre azt mondod, hogy másképp ítélik meg, hogy mi a probléma. Hát itt is, mi mindannyian másképp látjuk, mint te. Csak nem megy mindenki szembe az autópályán! Nyilvánvalóan a szorongásod váltja ki ezt a sündisznóállást, és ezen kell orvosilag segíteni. Hogy te jobban legyél.
2022. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ok , nem tudok ezzel vitábaszállni:(
2022. márc. 28. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!