Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet mentális problémák...

Ez lehet mentális problémák miatt ?

Figyelt kérdés
Ahogy abbahagytam a zuhanyzást eltelt kb 1 perc - fölraktam a pulseoxit és 161bpm volt de folyamatosan csökkent - eleve félve szorongva zuhanyozok - félve az erősebb szívdobogástól - és pár hónapja csak 5-6 naponta , a többi időt az ágyban töltöm - szorongok - halálfélelmem van.

2022. márc. 28. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menjél szakemberhez.
2022. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mentális szakemberre gondolsz ?
2022. márc. 28. 16:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy nem jutott eszedbe már réges rég pszichiáterhez menni?! Te komolyan így élsz, és eszedbe se jut, hogy ez így nem élet?
2022. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem kell itélkezni , többnél is voltam , de nem váltak be
2022. márc. 28. 16:22
 6/20 anonim ***** válasza:

Mert nem működtél együtt. Szándékosan ellenálltál. Akkor nem lehet rajtad segíteni, akkor marad az, hogy szenvedsz. A te döntésed. A problémát nem a szakember fogja megoldani, hanem te, ő viszont okfeltárást, útmutatást és támogatást ad ehhez. Meg szorongásgátló gyógyszert.

Milyen szakembereknél voltál és mennyi ideig jártál?

2022. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne zuhanyozz, ennyi. Kádban sok habfürdővel fürdősóval mosakodj.
2022. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6- mi az h nem működtem együtt , talán jobban tudom mi történt végűl is rólam van szó , ők keresték rossz helyen a dolgot , erről ennyit
2022. márc. 28. 18:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenki rossz helyen kereste? 1? 2? 3?, akárhány képzett szakember? Nem inkább te teszed máshova a bajt, mint ahol van? Ha úgy találod, hogy rossz helyen keresték, akkor tényleg nem működtél együtt, mert máshova teszed a probléma gyökerét. Ami előfordulhat 1 szakemberrel, 2 szakemberrel, 3-mal már kevéssé, 4-gyel meg kizárt. Amúgy mi volt az ő meglátásuk és mi a tiéd?
2022. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak nem tetszett hogy egész máshol keresték mint ahol én gondolom h van a probléma gyökere , egyébként 2-nél voltam , 1 teljesen félre ment , másik full kemény gyógyszert akart adni , egy 3. Hoz el se mentem mert azt mondta csak 1 hónap múlva tud fogadno , de addig vegyek egy boxzsákot ?????
2022. márc. 28. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!