Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfi létemre szuper érzékeny...

Férfi létemre szuper érzékeny vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindenkit szeretnék szeretni, akit lehet.Kedves igyekszem lenni az emberekkel.Az emberek reakciói érzékenyen érintenek általában.Gyakran van hogy ok nélkül is jön a sírás,és egy olyan:fáj az élet érzés.Csodás lenne ha a világban szeretet uralkodna,de sajnos ez valószínűleg csak álom.Nehéz ezt elviselni.Kinek hogy sikerül?Tippeket várok.
2010. szept. 10. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Felteszem rák vagy...
2010. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
skorpió.
2010. szept. 10. 12:49
 3/14 anonim ***** válasza:
A skorpió jegy szülötte is elég érzékeny. Ritka az ilyen férfi, én részemről szeretem az érzékeny férfiakat, de akad köztük már túlzás is. Ha nehéz elviselne, keress egy társat akivel minden bánatodat, gondolatodat megoszthatod, és ő is hasonlóképpen érzékeny. Egy megfelelő társ mindig segítség mindenben.
2010. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaaaaaj, ne kezdjétek már a horoszkópot, ez nem az ezotéria-gyakorikérdéseklegalja rész :S...
2010. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem sírok semmin és boldog vagyok akkor is ha itthon ülök egyedül, de amúgy én is ilyen szeretet ember vagyok, és ezzel semmi baj nincs! Elviselni úgy tudom hogy szeretetet tiszteletet adok másoknak, és többszörösen visszakapom tölük :D
2010. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
12:53 és 17:30 köszönöm a válaszotokat!!!
2010. szept. 10. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, csak talán nem ennyire (nem sírok annyit :D). Én is skorpió vagyok.

18/F

2010. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
No ez megnyugtató hogy nen csak én vagyok ilyen.
2010. szept. 11. 12:31
 9/14 anonim válasza:
vagy az is lehet hogy mániákus depressziós vagy
2010. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen felkeresnék egy pszichiátert. Valószínű, hogy depressziós vagy...
2010. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!