Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon irritál ahogy a tányéro...

Nagyon irritál ahogy a tányérok összekoccanak, mitől van az, hogy hangokra nagyon érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

egyszerűen utálom, ahogy a tányérok összekoccanak megfájdul tőle a fülem.

de van úgy, hogy mikor jön egy kamion az úttesten akkor arra a nagy zajra is 'allergiás' vagyok.


Mitől van ez, hogy érzékeny vagyok a hangokra? Vagy nem gond?


2011. júl. 25. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedsz vitamint? A Béres cseppet ajánlom, nekem sokat segített az alvászavaraimon. Igaz mikor túl sokat szedtem belőle, nagyon zavartak a zajok, elviselhetetlen volt. De mikor vissza álltam az előírt cseppekre elmúlt. Te nem szedsz valamit, ami ezt okozhatja? Vagy nincs vitamin, nyomelem hiányod? Mióta van ez igy? Gondolom most alakult ki valahogy? Energia ital vagy valami bármi?
2011. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit sem. lehet valami vitaminhiány okozhatja. általában fáradékony vagyok, bár amúgy jól szoktam aludni időben alszok el.
2011. júl. 25. 13:51
 3/6 tetris ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő, de nekem úgy tűnik, hogy az idegeiddel lehet valami baj. A Béres cseppeken kívül még B vitaminok is segíthetnek ilyenkor. A patikus biztos tudna valamit ajánlani.
2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül más lelki gondod nincs, akkor igazából nem gond.
2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak jobb a hallásod, mint az átlag embernek. Én pl jobban hallom a mélyebb hangokat mint a nagy átlag, így előfordul nálam is, hogy ha nagyon mély hangot hallok, akkor még a szemem is bekönnyezik annyira nehezen viselem azt amit hallok. (ez nálam is főként kamionokkal fordul elő)
2011. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindneki utál valamilyen hangot. Fogorvosi fúró, körmök a táblán, kések egymáshoz dörzsölése, ablaktörléskor az a húzós hang, villacsikorgás a tányéron. Nem ügy.

Gondolom még fiatalka vagy, de majd később úgyis tompul a hallásod, vagy érzéketlenné válsz bizonyos ingerekre, megszokod őket.

2011. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!