Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy kisebb...

Miért van az, hogy kisebb zajokat, hangokat, felerősödve hallok?

Figyelt kérdés
pl.ajtóbecsukást,vagy ha csak vki lerak az asztalra egy poharat,persze nem úgy,hogy odacsapja.másnak is van ilyen?
2010. szept. 6. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, általában akkor, ha valami számomra kellemetlen hangról van szó. Pl. ha túl hangosan beszélnek a fülem mellett, az ordításnak hat. Ha figyelmetlenségből v. bunkóságból nekem tolják a bevásárlókosarat, az olyan, mintha "elgázolnának" (igaz, ez nem hang). Ha egy számomra kellemetlen zene megy majdnem hangosan, tuti, hogy jóval hangosabbnak érzékelem, stb.
2010. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig is így volt? Nem vagy mostanában feszültebb?

Mert nekem akkor van ilyen amikor valami nincs rendben a lelkemmel, valami bánt, hosszabb ideig feszült vagyok.

De nálam annyira, hogy hallom, hogy be van dugva a tv(nem megy, csak be van dugva), ilyenkor nem tűrök meg semmit áram alatt, és az órákból is kiveszem az elemet(karórákból is, mert hallom)

Kicsit pihenj, regenerálódj, hátha elmúlik.

2010. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utcsó hát az durva...valszeg igazad van mert mostanában én is feszültebb vagyok,és nem volt mindig így.
2010. szept. 6. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!