Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mihez kezdjek? (Nagyon...

Most mihez kezdjek? (Nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Elkezdem a történet legelején. 6.-ban új iskolába mentem mert elköltöztünk és hát elég rossz hely volt.Sok volt a cigány alapból mindenki engem piszkált állandóan.Egyszer az egyik srácnak neki mentem mert elegem lett meg is vertem utána kb 3 hónapig békén hagytak.Aztán az a srác+haverja elkaptak és elégé össze vertek utána megint folytatták és hát én lettem az osztály csicskája.Kialakult bennem egy olyan dolog,hogy az iskola rossz.Minden egyes nap hasmenésem lett fájt a hasam görcsölt.Ez volt 2 éven át minden egyes nap...Aztán jött a ballagás a középiskolában eddig mindenki normális a nagyobbak sem piszkálnak jó fej mindenki.Viszont megint vissza tért ez a hasmenéses dolog és egyszerűen nem bírom ki ez a 2. nap és minden órán kimentem wc-re már hülyének néztek.Aztán haza jöttem mert nem bírtam tovább.Mit csináljak hogy elmúljon ez(?) Nagyon rossz olyan mint ha minden nap beteg lennék nagyon rossz.Beszéltem anyával ő persze mindenbe támogat..idézem: Hát nekem lehet ilyen hülye fiam csak mit fognak szólni a többiek ha megtudják,hogy dilis a fia.Ez persze nagyon jól esett.Mit tegyek(?). 14/F
2010. szept. 2. 10:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előző, oké, elfogadom a véleményed. Húzzatok le nyugodtam, én csupán a magam tapasztalatából mondtam. Kiskoromból saját. Sokan vagyunk ilyen problémákkal, korosztályokon keresztül. A fiamnál már nem vártam meg a nagyobb bajt. Mikor az orvos azt mondta, hogy igazolja a napokat míg nem találok új sulit a gyereknek, beigazolódott, hogy a szülőn múlik a legtöbb. Nem hátat kell fordítani. Hanem segítő kezet kell nyújtani. Én nem beszélek ma már az anyámmal, de a fiammal szuper a kapcsolatom. Szegény kérdezőnek az anyukája miért nem veszi észre, hogy szó szerint szenved a gyerek? Miért nem látja, hogy segítséggel kell fordulnia hozzá? A közöny sztem a gyerek felé egy viselkedés. Én erre gondoltam. De elnézést ha túl őszinte voltam, még mindig azt mondom, ha otthon nem kap segítséget, hát keressen valahol máshol de ne magát hibáztassa és ne magát okolja a viselkedéséért. Ha megnyugszik és mentális segítséget is kap, az a viselkedésére is hatással lesz-ha erre gondoltál.

Sok erőt és gyógyulást kívánok!

2010. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!