Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek az életemmel?...

Mihez kezdjek az életemmel? Sürgősen el kéne mennem, de így hogyan, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton dühös. Nem emlékszem mikor döntöttem úgy, hogy anya elől az összes indulatot el kell titkolni. nekem itthon nem szabad dühösnek lennem, nem szabad beszélnem, nem szabad maszk nélkül lennem ----> ez nem otthon! ő pedig nem anya.

aztán kint, az emberek között ott a fal.


nem akarok ismerkedni. érezni akarok, hogy valaki megérintsen és gondot fordítson rám. de nem tudok közel kerülni,


mert ott a fal. ha mégis, akkor az csak pár óráig tart. amint elmegy újra egyedül vagyok. ha nincs anya, kijön a dühöm, de ha elkap a hiszti, azt anyának nem szabad, mert rühellni fog

jelenleg nincsen senkim vagyis igazából soha nem volt, minden csak eljátszott futókaland, szóval ha nem támadnak rám, addig nincsen semmi, de ha pl tanár hőbörög valami miatt akkor felveszem és visszadobálom, aztán mindenkiinek elmondom hogy mekkora egylúzer boszorkány az az illető, aztán továbbrohanok és lilára verem az öklömet valahol.


épp a kérdés magyarázatát másolom be

folytatom:


20 éves vagyok, hiányzik mindenki, hiányzik az anyám, aki mellett élni viszont maga a halál, komolyan tönkretesz lelkileg ami rámegy a fizikámra, de nem tudok innen elmenekülni sehová, pedig nagyon akarok nagyonnagyon, de mégcsak nem is dolgozok, mert nem tudok nekikezdeni neten néegettem mindenféle munkát,


a családnak is mondtam hogy hátha van e valami, anyától kérem hogy segítsen, nem segít, de tegnap este meg olyan kedves volt, először el akartam zárkózni mert hát biztosan hazudik nekem

de érzem hogy csöpög befelé Ő és most úgy állunk hogy képes vagyok munkát találni egyedül, mert anya elmagyarázta hogy ezt kell tennem és nyugi volt!


az eltitkolt düh és keserűség kijön természetesen, de annyira nem szabad ilyennek lennem anya mellett, hogy amikor nagyon sírok és érzem hogy hangok fognak kijönni a torkomon, a számba

gyömöszkölök valamit hogy anyu nehogy meghallja - persze ha nincs itthon akkor simán jönnek a hangeffektusok is hozzá a vizuális eseményhez, meg még jópár dolog szétdobálom meg szétverem a dolgokat ilyesmi...


magamat is megverem ha olyan nagyon robbanok, de az meg már nem is én vagyok, hanem mintha egy másvalaki verne a saját testemmel, ez utólag is olyan mikor megnyomom a lila foltokat a bőrömön fáj


és tudom hogy engem megvertek. segítségre lenne szükségem, vagy valakire akihez tudok menekülni ha már nem bírom!


pszichiáterhez járok, de még nem tartunk ott hogy ezeket elmondjam neki, és érzem benne azt a doktorosságot ami hideggé teszi és őszintétlenné (mert ő nekem nem mond magáról semmit),

hidegségre pedig nem tudok csak hidegséggel válaszolni és őszintétlenséggel (és még ő értetlenkedik amikor nem mondok el neki ezt azt!!!)

(az osztálytársaim, mivel egy éve nem barátkozok senkivel, megszokták hogy ilyen vagyok, pedig nem is vagyok ilyen, csak senki nem közelít meg és nem tudom megközelíteni őket) (pedig sokkal több minden lehetnék, ha ők engednének kitárulkozni)


szóval kéne munka, saját pénz, vagy halál, mert nagyon kéne valami, mert tudom hogy amiben most vagyok az nem jó!!

(bocsánat a szövegbeli hibákért, de kicsit kapkodtam)

Bocsánat a helyesírási hibákért!


2011. okt. 14. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj menni most még sehova, maradj ott anyukáddal és járj a pszichiáteredhez. Ő nem azért nem mond magáról semmit mert nem bízik benned, hanem mert nincs idő most vele foglalkozni. Veled szeretne foglalkozni. Adj neki egy kis időt és magadnak is. Most úgy is jön a tél. Tavasszal majd újra előveszed a kérdést. Anyukád szeret, az orvosod szeret és segíteni akar, kéne bízni bennük, ez segíteni fog, minden jó lesz meglátod.
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Kisegítő iskolába jársz? Mert csak ott nézik el elvileg az ilyen "akciókat"...

Szerintem nagyon jó, hogy pszichiáterhez jársz, tegyél így továbbra is, szükséged van rá!

2011. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Dehogy, semmilyen "speciális iskolába" nem járok, amint látod le tudom írni mi a problémám, és elmondhatom, hogy jól mozgom intellektuális körökben, viszont érzem magamon a szociális és érzelmi életem egyensúlyának zavarát,


ami megköveteli szinte, hogy azt, amit szellemileg képviselek ne tudjam kiadni a környezet felé, vagy csak ritkán. Elég szélsőségesre és primitívre sikeredett az irományom,


de valójában nem vagyok ilyen indulatos, csöndben megülök a helyemen...

Csak teher együtt élni anyával, az hogy állandóan hárít, és gyakorlatilag nulla a kapcsolatunk, nem kellek neki, és nem szabad indulatokat produkálnom felé, mert ő visszadob, rendszeresen agresszív képzelgéseim vannak anyámról, máskor pedig az fáj hogy nem tekint a lányának, pedig törődhetne velem, de ő inkább mással foglalkozik.

2011. okt. 14. 22:35
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
A lényeget nem írtad le, valamint borzalmasan érthetetlen a fogalmazásod. Mi az, hogy "nem szabad maszk nélkül lenned"?
2011. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
51%
Szerintem arra célzott, hogy soha nem lehet önmaga. Pszichológushoz is kéne járnod, a pszichiáterek alapból az orvosi részével foglalkoznak a dolgoknak, a pszichológus meg a lelki részével. Nekik könnyebben meg tud nyílni az ember, és ő tudja is, hogy milyen kérdéseket kell feltenni.
2011. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Szia, mindenképpen szerezzél be egy háziállatot, egy kutyát vagy egy macskát.Nagyon sokat fog segíteni ha valakiről gondoskodhatsz és szeretheted.Sokat javulhat a helyzeted ebben biztos vagyok.:)
2011. okt. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

A háziállat ebben az esetben nem biztos, hogy jó lenne, mert akkor azt verné össze...


Kérlek, engedd meg, hogy segítsek Neked, mert tudok!

Ha hallgatsz rám és megfogadod, amit most tanácsolok, minden szépen (és nagyon gyorsan) rendbe fog jönni, méghozzá pszihológus nélkül.


Kérlek vegyél egy "Nux vomica C 30" nevü homöopátikus (nem homeopátikus!) szert a patikában.

Én Németországban élek és itt Nyugaton mindenki, aki kicsit is "ad magára", az homöopátiával kezelteti magát.

Hogy miért?

Mert a homöopátia az egyetlen TELJES hatású gyógymód, ami nemcsak a testet, hanem a lelket, tehát az érzelmeket, de a szellemet is meggyógyítja, söt ezek gyógyulásával az illetö "sorsát" is, hiszen egy lelkileg-szellemileg kigyógyult ember egészen másként fogja kézbe venni a lehetöségeit, az egész életét!


Sajnos otthon még nem ismerik ill. rosszul ismerik és nem megfelelöen alkalmazzák ezt a tényleg csodálatos gyógymódot (ahogy az internetböl látom), ami még csak nem is kerül sok pénzbe és SEMMI káros mellékhatása sincs!


A "Nux vomica C 30" rendszeres szedése havonta 1x5 golyócska bevételét jelenti, de az elején inkább vegyél be:


az 1. hónapban: 3 golyót,

a 2. hónapban: 4 golyót,

a 3. hónapban: 5 golyót.


Ettöl kezdve tehát havonta 1x5 golyót szopogass el. (Így a nyálkahártya már a szájban felveszi a szer "információját".


A hatást nagyon hamar fogod észlelni, jókedvü leszel, megbocsátani képes, megjön a kedved a munkához és még sokminden más, de ami érdekes: a homöopátikus szerek ebben az erösségben (C 30) kihatnak, "kisugároznak" a környezetedre is, majd meglátod, hogy édesanyád viselkedése is meg fog irántad változni! (kb. 1-3 hónap után).


Addig szedd a szert, amíg érzed, hogy jólesik és szükséged van rá. (Azt hiszem legalább 6-8 hónap lenne a minimum.)

De a homöopátia mindenkinél individuálisan hat, aszerint, hogy mi volt már a múltban, milyen betegségek stb.


Testileg is gyógyulásra készülj föl "az egész vonalon", a Nux szinte mindent rendbehoz, de azt tudni kell, hogy minden homöopátikus kezelés elöször egy "átmeneti rosszabbulással" kezdödik, a tünetek (a lelkiek is)elöször (pár napig) felerösödnek, ami mutatja, hogy a szer elkezdett "dolgozni" benned.


Az egyetlen kellemetlen, hogy a kávéról le kell mondani, mert az megszünteti a hatást!!!!


Pótkávé (Cikória), teák mind mehetnek.


Gyors javulást kívánok és ha hallgattál rám és majd csinálod a kúrát, néha jelentkezz vissza, jó?

Örülnék egy beszámolónak.


Addig is szeretettel üdvözöllek!

2011. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Miért verné össze???Szerintem a háziállat nagyon jó ötlet mert sokszor lenyugtatna és egy élő állat akiről gondoskodni tudna sokkan jobban segít érzelmileg mint egy gyógyszer amitől zombi lesz.Nem bánt senkit, a kérdező kommentjében egyszer se utalt rá hogy másokat bántalmazna, érzelmileg sérült képtelen lenne másoknak ártani, maximum élettelen dolgokon tölti ki az elfolytott agresszióját.Legalább is én így láttam.szerintem düh kitörései vannak az anyja miatt, egy háziállat sokat segít.társra vágyik.
2011. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Volt egy kismacskám, de aztán valamiért eluntam és átadtam a nagyszüleimnek, most viszont megint hiányzik.... biztosan hülye vagyok, de ez van. igazat megvallva rengetegszer elképzelem ahogy agyonverem az embereket, de persze nem teszem meg (akkor lennének csak igazán nagy gondok)

anyámat számtalanszor üthettem volna meg és loccsnthattam volna ki az agyát a koponyájából, de ha már testet kell ütni, ütöm a magamét. (ez csak egy test, nincs jelentősége)

2011. okt. 17. 16:51
 10/26 A kérdező kommentje:
Anya azzal kezdi a hazajövetelt hogy a negatív kirtikáival és a grimaszolásával kezd.. jah közben az én arvmimikám legyen hibátlan...
2011. okt. 17. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!