Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek az életemmel?...

Mihez kezdjek az életemmel? Sürgősen el kéne mennem, de így hogyan, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton dühös. Nem emlékszem mikor döntöttem úgy, hogy anya elől az összes indulatot el kell titkolni. nekem itthon nem szabad dühösnek lennem, nem szabad beszélnem, nem szabad maszk nélkül lennem ----> ez nem otthon! ő pedig nem anya.

aztán kint, az emberek között ott a fal.


nem akarok ismerkedni. érezni akarok, hogy valaki megérintsen és gondot fordítson rám. de nem tudok közel kerülni,


mert ott a fal. ha mégis, akkor az csak pár óráig tart. amint elmegy újra egyedül vagyok. ha nincs anya, kijön a dühöm, de ha elkap a hiszti, azt anyának nem szabad, mert rühellni fog

jelenleg nincsen senkim vagyis igazából soha nem volt, minden csak eljátszott futókaland, szóval ha nem támadnak rám, addig nincsen semmi, de ha pl tanár hőbörög valami miatt akkor felveszem és visszadobálom, aztán mindenkiinek elmondom hogy mekkora egylúzer boszorkány az az illető, aztán továbbrohanok és lilára verem az öklömet valahol.


épp a kérdés magyarázatát másolom be

folytatom:


20 éves vagyok, hiányzik mindenki, hiányzik az anyám, aki mellett élni viszont maga a halál, komolyan tönkretesz lelkileg ami rámegy a fizikámra, de nem tudok innen elmenekülni sehová, pedig nagyon akarok nagyonnagyon, de mégcsak nem is dolgozok, mert nem tudok nekikezdeni neten néegettem mindenféle munkát,


a családnak is mondtam hogy hátha van e valami, anyától kérem hogy segítsen, nem segít, de tegnap este meg olyan kedves volt, először el akartam zárkózni mert hát biztosan hazudik nekem

de érzem hogy csöpög befelé Ő és most úgy állunk hogy képes vagyok munkát találni egyedül, mert anya elmagyarázta hogy ezt kell tennem és nyugi volt!


az eltitkolt düh és keserűség kijön természetesen, de annyira nem szabad ilyennek lennem anya mellett, hogy amikor nagyon sírok és érzem hogy hangok fognak kijönni a torkomon, a számba

gyömöszkölök valamit hogy anyu nehogy meghallja - persze ha nincs itthon akkor simán jönnek a hangeffektusok is hozzá a vizuális eseményhez, meg még jópár dolog szétdobálom meg szétverem a dolgokat ilyesmi...


magamat is megverem ha olyan nagyon robbanok, de az meg már nem is én vagyok, hanem mintha egy másvalaki verne a saját testemmel, ez utólag is olyan mikor megnyomom a lila foltokat a bőrömön fáj


és tudom hogy engem megvertek. segítségre lenne szükségem, vagy valakire akihez tudok menekülni ha már nem bírom!


pszichiáterhez járok, de még nem tartunk ott hogy ezeket elmondjam neki, és érzem benne azt a doktorosságot ami hideggé teszi és őszintétlenné (mert ő nekem nem mond magáról semmit),

hidegségre pedig nem tudok csak hidegséggel válaszolni és őszintétlenséggel (és még ő értetlenkedik amikor nem mondok el neki ezt azt!!!)

(az osztálytársaim, mivel egy éve nem barátkozok senkivel, megszokták hogy ilyen vagyok, pedig nem is vagyok ilyen, csak senki nem közelít meg és nem tudom megközelíteni őket) (pedig sokkal több minden lehetnék, ha ők engednének kitárulkozni)


szóval kéne munka, saját pénz, vagy halál, mert nagyon kéne valami, mert tudom hogy amiben most vagyok az nem jó!!

(bocsánat a szövegbeli hibákért, de kicsit kapkodtam)

Bocsánat a helyesírási hibákért!


2011. okt. 14. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A "Nux vomica C 30" renbehozna, miért nem kezded el már szedni?? Semmi más nem fog segíteni!
2011. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Persze! Csakis a Nux v. fog segíteni, semmi más...ezt te sem gondolhatod komolyan. Azért, mert te ebbe hiszel és neked esetleg egy hajszállal jobb lett, az nem biztos, hogy másnak is fog. Ez inkább csak egy kapaszkodó lehet. Az pedig egy másik dolog, ha már itt tartunk, azt is tudnod kéne, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szer kell. A homeosok nem véletlenül mérik fel elötte a páciens panaszait.
2011. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Halló, Utolsó!


Igen, a Nux ebben az esetben segítene.

Nem adok olyan választ, ami nem stimmel.

Èn is "homeos" vagyok, és a leírt panaszok alapján számomra tiszta a kép.


Miért szólsz bele valamibe, amihez talán még keveset értesz?

2011. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 franceska válasza:
előszőr is hagyd ott a pszichiátert!!!!! Ha oda jársz, és állapotod nem javul, akkor minek. Ugye nem adott még gyógyszert? mert annak vannak ilyen mellékhatásai. anyukáddal meg kezdj el beszélgetni olyan dolgokról, ami nem borít ki se téged, se őt. Ne menj bele vitába. pl. az időjárásról, meg kaja meg ilyesmi.ha ez már jól megy, akkor jöhet más. Ha pedig sírni akarsz drága, akkor sírj. Az hozza a megkönnyebbülést.Szedj vitamint. B1 B komplex. Segít. Sokszor a vitaminhiány is okoz ilyet. Járj el otthonról, sétálj, végezz házimunkát vagy valami közmunkát. pl Park takarítás. Tegyél valami jót! Milyen suliba jársz?
2011. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérlek...kérlek írj privit,mer ugyanebbe a szituba vagyok :(( Hátha tudunk 1másnak segíteni
2011. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ha valaki öngyilkos lesz, akkor az ugyan oda, igen, ugyan oda fog visszaszületni. akkor az előző életed feladatát el kell intézne, plusz a mostanit. Ha meginnt öngyilkos leszel, akkor ugyan oda születsz, 3 élet dolgát kell megoldanod, stb. ...
2014. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!