Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mihez kezdjek? (Nagyon...

Most mihez kezdjek? (Nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Elkezdem a történet legelején. 6.-ban új iskolába mentem mert elköltöztünk és hát elég rossz hely volt.Sok volt a cigány alapból mindenki engem piszkált állandóan.Egyszer az egyik srácnak neki mentem mert elegem lett meg is vertem utána kb 3 hónapig békén hagytak.Aztán az a srác+haverja elkaptak és elégé össze vertek utána megint folytatták és hát én lettem az osztály csicskája.Kialakult bennem egy olyan dolog,hogy az iskola rossz.Minden egyes nap hasmenésem lett fájt a hasam görcsölt.Ez volt 2 éven át minden egyes nap...Aztán jött a ballagás a középiskolában eddig mindenki normális a nagyobbak sem piszkálnak jó fej mindenki.Viszont megint vissza tért ez a hasmenéses dolog és egyszerűen nem bírom ki ez a 2. nap és minden órán kimentem wc-re már hülyének néztek.Aztán haza jöttem mert nem bírtam tovább.Mit csináljak hogy elmúljon ez(?) Nagyon rossz olyan mint ha minden nap beteg lennék nagyon rossz.Beszéltem anyával ő persze mindenbe támogat..idézem: Hát nekem lehet ilyen hülye fiam csak mit fognak szólni a többiek ha megtudják,hogy dilis a fia.Ez persze nagyon jól esett.Mit tegyek(?). 14/F
2010. szept. 2. 10:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném akkor kezdődik amikor elindulok a suliba és akkor van vége amikor kilépek a kapun.
2010. szept. 2. 10:31
 2/11 anonim ***** válasza:
uhh....szerintem fordulj vele orvoshoz, biztos felír valamit amitől "megnyugszol"... 17/L
2010. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lelki eredetű a probléma, lehet szervi is. Pl. bélgyulladás, ételallergia, vagy ilyesmi. Menj el a gyerekorvoshoz, érdemel lenne csináltatni egy labort (vér-vizelet-széklet vizsgálat).
2010. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszem,hogy szervi akkor jött elő amikor kezdődött a suli és hétvégén pl nem volt régen.Most sincs bajom amióta haza értem.
2010. szept. 2. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Berögzült , lelki eredetü probléma, amin lehet segíteni, menj el orvoshoz, nyugodtan mondd el a problémád, székletfogóval, és szükség esetén megfelelő enyhe feszültségoldóval lehet kezelni, s idővel, ha látod, hogy itt más a helyzet már nem is lesznek panaszaid.
2010. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esküszöm, meg tudnám tépni a szüleidet, amiért hagyták, hogy két éven keresztül minden nap rosszul legyél! Ha az én gyerekem lennék, az első hasfájás után vittelek volna másik iskolába akkor is, ha minden reggel 100 km-t kell autóznom veled. Mondd meg anyukádnak, hogy ne lehülyézzen, hanem vigyen el orvoshoz! Sajnos az ilyen stressztől kialakult betegségek már csak ilyenek, hiába lelki problémák váltották ki, maguktól nem múlnak el csak úgy a problémák megszűnésével, fizikailag is kezelni kell őket. A doki majd ad rá gyógyszert, és rendbe jössz.
2010. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csókoltatóm édesanyádat! Gratula neki. Én 2x váltottam sulit a fiammal, nem adtam fel és a 3. bevált. Most 9.es és vagány, de rendes gyerek. Úgyhogy mindenképp kérj segítséget. Szerintem orvos mindenképp. Javasolnék pszichológust, hidd el nem árt és az iskolaorvos-ha jó- szintén segíthet.

Kitartás! Sok fiatal küszködik ilyen problémával, van megoldás, csak kérj segítséget :) Szorítok neked :)

2010. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszer mellé egy kis viselkedésterápia csodákat fog tenni! Nevtanba menjetek be, ott kapsz pszichológust, a házidoki pedig felír egy kis székletfogót.

Anyukádról no komment...

2010. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viselkedésterápia tényleg jó ötlet- de a szüleidnek, hozzátartozóknak. Neked egy megértő és bátorító ember kell aki a szorongást kezeli. Próbálj meg mindent, valahol megtalálod az "embered". Gyógyulást és kitartást kívánok!
2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző, kedves, azért nem egészen:)
2010. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!