Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Függő lettem, vagy csak...

Függő lettem, vagy csak felfujom az egészet? 14/L

Figyelt kérdés

Tegnap reggel fájt mindenem felkeltem sirtam ok nélkül hogy nem szeret senki...stb ez általános... és bevettem egy algoflex-et aztán egy fél óra mulva még egyet utána egy óra mulva még egyet.....:(:(:(Tudom hyüle voltam ( nem szoktam iylen felelőtlen lenni de ezen a héten nagyon nagy stressz volt rajtam ( és tudom lesz oylan válasz hoyg 14 éveswen stressz meg stb akik lezsolnak)

és aztán nem volt bajom csak azt éreztem nagyon gyenge vagyok de ugyanakkor olyann "könnyed"..nem értettem ugy hagytam

Aznap már nem vetttem be többet.

Másnap vagyis ma megint zugott és majd szét ment a fejem..bevettem egyet és elmult de ma már ne vettem be többet pedig megint fájt!!!

Lehet azért fájt mert a szervezetem hozzászokhatott enniy miatt?? nem értem

Igérem soha többet nem tezsem.:S:S:S

Anya azt mondta ha ilyen gyakran zug meg fáj a fejem akkor menjek el az Ideggyógyászatra!

Mit tegyek??

Lehet hülyeség de...,,,,

Köszönöm az értelmes válazsokat


2010. aug. 20. 17:13
 1/7 anonim válasza:
100%

nem akarom bántani az anyukádat, de nagyon "keves..." hogy az ideggyógyászatot javasolja.

Én inkább a szemészetet mondanám. Attól is fájhat a fejed.

Ha meg mindened fáj, akkor a háziorvost kéne felkeresnetek. Nem gondolom hogy függő vagy, de ne kapkodj mindenre gyógyszert. Alvás, sok folyadék borogatás, ez mind segithet.

2010. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam is van kisebb mértékű gyógyszerfüggőség(dehogy mitől?azt nem tudom),de hidd el,le lehet erről szokni..mondogatod magadba,hogy nem veszek be(és ezt sokszor,amíg tart a kényszer,vagy amikor előjön),és akkor le tudsz róla szokni.

Ne menj el ideggyógyászhoz,hanem pihenj egy picit..aludj többet..stb. Feküdj le korábban!Hamarosan itt a suli és vissza kell szokni a sulis kerékvágásba-tudod a szürke hétköznapok rutinjába,amikor felkelsz,felöltözöl,fogat mosol aztán elmész a suliba,izgulsz h. felelsz-e,vagyhogy irtok-e dogát..stb. Na abba kell visszazökkennünk..:S

2010. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Először is ne szedj össze vissza hatalmas adagokat ezekből a szar gyógyszerekből mert az árt inkább mint használ.

Ha rosszul érzed magad és stresszesnek akkor próbálj meg pihenni, relaxálni kicsit először hátha kicsit enyhül, ne rögtön gyógyszert vegyél be. És tényleg ha huzamosabb ideig fenn áll a fájdalom akkor menj el orvoshoz. Lehet hogy a vérnyomásoddal van probléma, akkor is féjhat a fej, meg annyi mindentől. Orvos segít kideríteni, de nem kell azonnal az ideggyógyászatra menni. Háziorvos is tud segíteni.

2010. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen

!!

2010. aug. 20. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyitől még nem vagy függő, de nem kellene bekapkodnod a tabikat!

Menj el az orvosodhoz és mond el a tüneteidet, biztos fog valamit adni vagy ajánlani, esetleg további vizsgálatok!

Kérj egy teljes vérképet, vérnyomás mérést!

Sok mindentől zúghat a fejed, mint pl. alacsony cukor, vérnyomás, időjárási frontok stb...!

Az a biztos, ha a vizsgálatokat megcsináltatod és okosabb leszel, tudod kezelni a kiváltó okot!

Jobbulást kívánok Neked!

2010. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyitol nem leszel fuggo, de jo lenne ha elmennel dokihoz es elmondanad mi van.

Emlekszem amikor en tini voltam, allandoan szedultem. Nem konnyu a kor amiben vagy most es meg eltart egy darabig. En elmentem a dokihoz anno es nem neztek hulyenek es tudta, logni sem akarok a sulibol. Idovel kiderult, hogy alacsony volt a hormonszintem...szoval bogyokat eltenni es irany egy szakember!

2010. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Valeriána függés miatt zúgott a fülem.

Aztán elmúlt. A lényeg, hogy ne vegyél be most egy ideig, akkor se ha zúgni fog!

2010. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!