Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megérzi ezt az...

Szerintetek megérzi ezt az egészet a babócám?

Figyelt kérdés
Elég nyugis, kiegyensúlyozott életet élek, nem igazán vagyok egy ideges tipus! Viszont jópár napja álmomban mindig veszekedek és tök nyomasztó az egész. Múltkor arra keltem, hogy a szívem is nagyon gyorsan vert ezmiatt! Szerintetek ezt megérzi az én kis babucim, remélem ezzel nem ártok neki!?
2011. okt. 20. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugi, nem ártasz neki azzal ha idegesebb, feszültebb vagy, főleg nem egy rossz álommal:)

az h gyorsabban ver a szived, felmegy a pulzusod, hát azzal sem...hisz ha kicsit sietni v lépcsőzni v ilyesmit kell akkor is ez történik, a sexről nem is beszélve...:)

2011. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességemet végig rettegtem, annyira zsibbadt a lábam, senki nem mondott rá semmi okosat, én meg biztos voltam, benne, hogy sclerosis multiplexem van. A 15. héétől ez volt végig. Rengeteget sírtam. Aztán megszületett az én gyönyörű kisbabám, aki mosolygós, kiegyensúlyozott vidám kisbaba. Egy álomtól az ég világon semmi baja nem lesz.
2011. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2011. okt. 20. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!