Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez is a terhesség velejárója?...

Ez is a terhesség velejárója? Vagy már tul aggodom az egészet? Ti is féltetek? 11 hkm?

Figyelt kérdés
Átlagban nem érzem hogy terhes vagyok a hányinger elmult,a mellem is csak akkor fáj a megnyomom vagy hozzá érek.Viszont tegnap óta a hüvelyem miközben wc zek olyan mint ha nyomodna,tompám fáj..De ugy simán is előszokott fordulni.Nem görcsölök,nem csip ha pisilek,nincs folyásom..Tehát panaszmentes vagyok de rettegek hogy nehogy valami rosszat mondjanak a 12 hetes uh-n.
2011. febr. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit, egészen addig amíg megmozdult.Fura is volt, hogy terhes vagyok???

A többin szerintem ne aggódj, mert 11 hetesen, ha gond lenne,az más lenne.Nem lehet, hogy az alhasadban érzel kisebb menzi szerű fájdalmat?Nekem az fájt, de az a méh növekedése, tágulása.Mert ha feljebb érzed, hogy fájdogál, sztem az az.

2011. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia,nagyon köszönöm a válaszod:D
2011. febr. 26. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a szülésig végig paráztam,ugyhogy megértelek,de ez a méh növekedése nyugi:)
2011. febr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!