Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez is a terhesség velejárója...

Ez is a terhesség velejárója ha szőrös a hasam?

Figyelt kérdés
olyan rossz:SSose volt szőrös,de mióta terhes vagyok és fiam lesz,a púpom alattól a nunimig az egy csíkba,de nemám szőke,fekete..:( Másnak is volt ilyen?Én hülye először "úgy megijedtem" ettől,hogy leborotváltam,na azóta...még erősebb...Valaki tud valamit tanácsolni mit lehet ezzel csinálni?Vagy most már mindig borotválnom kellesz?Epillálni meg gyantázni soha nem csináltam ezeket,és nem most próbálnám ki:S Csipesszel kilehet szedni,nemfáj vagy nem árt?Csak nagyon zavar,pláne ha dokihoz megyek,olyan ciki...:S(19h)
2010. márc. 23. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte is volt ott csík(sajnos), úgyhogy én csipesszel szoktam kiszedni, mert nekem sem tetszik.
2010. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmiképp ne borotváld,annak jó vége nem lesz, hacsak nem akarsz olyan lenni mint a jeti:)nekem is erősödött a pocimon szőr. egy csik gyanta és kész is,ettől nem is erősödik és tul lehet élni:) ne félj tőle, nyugodtan probáld ki, semmi bajod/bajotok nem lesz/lehet tőle. nem kell kozmetikushoz menni, bármelyik drogériában van hideggyanta, 500ft körül, és az nagyon sokáig elég ha máshová nem használod. más megoldás nincsen, vagy szőrös maradsz, vagy borotváld csak, de h utánna mi lesz...csipesszel sokkal szenvedősebb lenne mint egy másodperces gyantacsík lehuzás:) hajrá!!!
2010. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én géppel szedtem le, nekem is volt. Szülés után sokat javult, már nem az a dzsungelharcos-jellegű:DD

ҝ

2010. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezek jók:Djeti meg dzsungelharcos:D,hát akkor lehet kipróbálom a gyantát,de félek tőle:S,de csak kibírom majd,de még rákészülök...:S köszönöm nektek:)
2010. márc. 23. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kene vele semmit csinalni! Nem szabadott volna leborotvalnod!!! Szules utan elmulik!! Ha nem volt neked elotte! Ez csak a hormonok miatt van, es elmulik!
2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös a hasam,de csak amióta babás vagyok.Tuti,hogy a hormonok csinálják,de szerintem majd idővel elmúlik.Én semmiféleképp nem szedem le,mert még jobban megerősödne.
2010. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös lett a hasam amikor babát vártam... :)...sajnos nem múlt el.. :(... Peches vagyok ezzel, mert nekem is fekete...
2010. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is szőrös lett és nem múlt el... Most járok végleges (tartós) szőrtelenítésre, mert nagyon zavar. Érdemes egyébként utánaérdeklődni, ha valakit nagyon zavar, ki lehet gazdálkodni. Hason állítólag 5 - 10 alkalmat kell elviselni alkattól, a szőr színétől, mennyiségétől és sok mástól függően (biztató, hogy minél feketébb, annál hatékonyabban lehet lézeresen szőrteleníteni!) A tapasztalatom az, hogy érdemes megkérdezni magánklinikákat, illetve olyan szalonokat, ahol saját gépük van, mert ezek az olcsóbbak, mint azok a kozmetikusok, akik csak bérelnek gépet egy-egy alkalomra. Én eddig három alkalmon vagyok túl és látványosan kevesebb, szerintem 5, max 6 és végleg eltűnik a hasamról a szőr. Én egy alkalomért 10 ezret fizetek, és 6-8 hetente kell menni, magyul kb. kéthavonta kell ennyit félretenni. Nekem megéri, mert sötét volt és nagyon zavart. Persze ezt semmiképp nem szabad terhesség közben, hanem csak annak ajánlatos, akinek nem múlik el a terhesség után sem.
2010. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!