Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez is a terhesség velejárója?

Ez is a terhesség velejárója?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok!


Segítenétek nekem megfejteni ezeket a tüneteket?


27hetes várandós vagyok ,3 napja sokszor fáj ,görcsöl a gyomrom,főleg ha kicsit hanyatfekszem.Visszatért az émelygés is,nem vészes de van.

A hasam 3-4 napja "húz" lefelé és nem tudom azonosítani,hogy ez keményedés e,mert nem periódikus,hanem ha mondjuk hajolok,vagy megyek akkor olyan "nehéz" érzés,de ha ülök,vagy fekszem akkor semmi baj.Sokat pisilek,van olyan,hogy kijövök a mosdóból és pár perc múlva mennem kell vissza.

Nem tudom,hogy ezek igy együttesen mire utalnak!

Ami fontos,hogy igazi fájdalom,görcsölés nincs a pocakomban és a picilányom is mocorog,úszkál mint eddig is!


Ha van saját tapasztalatotok,kérlek írjátok meg!

Köszönöm ,hogy időt szántok rám!


2011. jan. 15. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Pihenj,amennyit csak tudsz, szedj magnéziumot, és igyál sokat! Ez nagyon fontos, enyhíti a "keménykedéseket".

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja,és igen,vele jár:) nem mindenkinél,de vele jár. Ha úgy érzed,hogy le kell ülnöd,akkor ülj le!!
2011. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Remélem nincs semmi baj,csupán csak ,hogy babát várok!:)

2011. jan. 15. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

mint az már írtam,ez a terhesség vele járója. lehet enyhíteni a korábban már leírt módokkal. Ha akkor sem múlik,amikor lepihensz, vagy nagyon sűrűn (óránként 3-4 x ) előfordul ,akkor kell orvoshoz menni. Addig meg magnézium, sok folyadék, sok pihi, amikor úgy érzed,le kell ülni/ feküdni,akkor csináld azt!

Jó egészséget!!!

2011. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatomat tudom megírni. Sosem volt baj a gyomrommmal, de kb a 18. héttől kínlódok vele. Időnként ég is, de inkább nem ez jellemző, hanem hogy egyszerűen fáj a gyomrom, változó intenzitással. A hányingerem néhány napja visszatért (31 hetes vagyok) ezt nem igazán tudom miért. Az alhasamban a húzó érzést sokáig nem tudtam, hogy keményedés vagy mi, mire 5-6 hete rájöttem, hogy ez nem keményedés (időnként azt is szokott), hanem a baba megfeszíti, kinyomja magát. Szerintem amiket leírtál normális dolgok. A magnéziumon kívül úgysem tudsz csinálni semmit.
2011. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ,hogy írtál és megnyugtattál.

Én sem tudtam mit kezdeni a keményedés vagy húzódás tényével.

Csak azt olvasom,h a keményedés periódikusan jön és x-ideig tart,nekem pedig ha ülök vagy fekszem soha nem érzek ilyesmit csak ha megyek,állok.

Jövöhéten mennem kell aktuális vizsgálatra és uh-ra remélem,hogy minden rendben van!

Mégegyszer köszönöm,hogy írtál:)

Minden jót kívánok!

2011. jan. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!