Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen 4d-s ultrahangon...

26 hetesen 4d-s ultrahangon mit néznek? Milyen értékeket kell majd hallanom? És mi van olyankor, ha végigalussza a baba az egészet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk minden létezőt lemért a doki. A monitoron, ha figyeled, kiírja a kompjúter a mérethez kapcsolódó hetek számát is, igaz elég gyorsan kapkodják a dokik az egeret, de már a többedik alkalommal tudod mit és hol kell nézni. Ha alszik és nem tudod felébreszteni, vagy ő sem, akkor jobb helyeken adnak másik időpontot, az árban ez is benne van.
2010. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 25 hetesen voltam, mindent megnéztek, mindent lemértek. Alaposan végignézték a baba minden porcikáját.

Főbb adatai ekkor: BPD 64,1 mm - FL 48,4 mm - becsült súlya 744 gramm

S kislány.

33 hetes kismama

2010. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekem mondjuk ébren volt, de takargatta az arcát, ezért az ultrahangos folyamatosan birizgálta a pocakom, így a Kicsike szépen átfészkelődött. Igyál a vizsgálat előtt egy kis kólát, vagy egyél csokit, hátha attól felébred. :)
2010. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!