Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok, csak felfújom...

Mit gondoltok, csak felfújom ezt az egészet?

Figyelt kérdés
sziasztok 19éves srác vagyok.a bnömmel aktuális lenne a szex csak az a gond,hogy...idegeskedek...nem a szextől hanem attól , hogy ő eléggé gazdag én meg kb közép közép szinten vagyok.engem ez nagyon zavar,hogycsak erre tudok gondolni ha felvetödik a téma..(nem olyan a csaj akinek a pénz számít egyáltalán nem érdekli).. nem akarom,hogy nyuszinak nézzen...mit tennétek?
2009. aug. 4. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi köze a pénzne a szeretkezéshez??? Igen, felfújod, de nem is értem, hogy mit. Ez egy baromság..
2009. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szexnek semmi köze a pénzhez. mármint ha prostikról beszélünk, akkor nyilván, viszont ti jártok. együtt vagytok, azért mert szeret. mondtad hogy egyáltalán nem érdekli őt a pénz, akkor mégis mi a baj? ne legyen komplexusod, ilyen korban meg pláne nincs arra szükség hogy felfújd ezt az egészet. a szüzesség elvesztése pedig nem pénz-, hanem szerelemfüggő. egyébként valami nekem nem világos. melyikőtök a szűz? és milyen téma vetődik fel? pénz vagy első együttlét?
2009. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szexeljetek nyugodtan, ha egysuzer együtt vagytok, akkor kit érdekel a pénz? a szüzességnek semmi köze a pénzhez.
2009. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.Nálunk is hasonló a helyzet,csak én lány vagyok,és a barátom 19 éves,és gazdag:Pvagyis elég jól állnak anyagilag,(de őt sem érdekli a pénz).Viszont én is közép szinten állok,mmint a családom. A szexhez télleg semmi köze nincs,de megértem,h vannak gátlásaid emiatt,tapasztalat,h elég kellemetlen.Gondolkodtam már,h vajon rosszabb lenne-e ha én lennék a srác,és sztem rosszabb helyzetben vagy.

Én az ilyen gondjaimat megbeszélem a barátommal,több kevesebb sikerrel meg is érti,de nem sokáig tart nála,mert egy ünnep alkalmából máris egy akár 20ezer Ft feletti ajándékot kapok tőle.Én ezt neki sosem tudom viszonozni,és ezért érzem magam kellemetlenül pl a családja előtt.:( Sztem beszéld meg vele.

2009. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

uhh végre vki megért köszi :)

hát...kényes téma lesz de megbesz vele valahogy..

2009. aug. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!