Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell körmöt vágni úgy,...

Hogy kell körmöt vágni úgy, hogy a gyerek ne üvöltse végig az egészet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nincs rá megoldás, de hátha. Az enyémet szerintem elsősorban az zavarja, hogy ilyenkor le van fogva...
2011. okt. 18. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát akkor ne fogd le! Csak azt az ujjacskát tartsd külön és határozottan. De sokan akkor vágják, amikor alszik.
2011. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én akkor vágom neki, amikor alszik. Szerencsére nem veszi észre. Ő sem akarta hagyni kicsi kora óta, ezért tértem át erre a módszerre. Már 2 éves.
2011. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én énekelek neki közben vagy mesét mondok.. ha ez sem segít, akkor egy óra múlva megint megpróbálom.. :)
2011. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom mennyi idős a babád, én mióta megszületett (most 8 hós) akkor vágom a körmét mikor alszik egyébként reménytelen lenne.
2011. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én amíg kisebb volt alvás közben vágtam, most már majdnem két éves, beleül az ölembe és úgy vágjuk. Mondom, hogy körmöt vágunk, erre közli, hogy olló, nyissz-nyissz. Én soha nem fogtam le a körömvágáshoz, talán a lefogás a baj.
2011. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is álmukban csinálom. Megvan pár perc alatt, könnyek és stressz nélkül. :)
2011. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne fogd le. lehet alvás közben is vágni, vagy akkor ha nyugodtabb.elég ha a kezét fogod
2011. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 2emberes feladat még így másfél éves ikreimnél is. Apa szórakoztatja, meg elhesegeti a ikertesót, aki mindig belkapna az ollóba, anya meg addig lefogja a picit és körmöt vág, ha nagyon hisztizik félbe hagyom, hagy szaladjon egyet, aztán 5perc múlva kezdjük előröl. Én a 2gyerek körmeit így egy fél óra alatt le is vágom...:D
2011. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

15 hónapos lesz. nem tudom nem lefogni, mert folyton izeg mozog. álmában meg azért nem akarom, mert amúgy is könnyen felébred:(

köszi az eddigi tippeket, jöhetnek még:)

2011. okt. 18. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Én erre használom a tévét :). Zenecsatorna - ő ámulatba esik - én vágom a körmét.

7,5 hónapos

2011. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!