Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert ilyen hangosak a gondola...

Miert ilyen hangosak a gondolataim?

Figyelt kérdés

Cikaznak a fejemben a gondolatok, szavak, mondatok, amik egymassal nincsenek osszefuggesben. Egy kaosz van a fejemben. Es annyira zavaroak mar ezek a gondolatok es hangosak. Ugy ertem a hangost, mint mikor egy dallam beleragad az ember fejebe, es majdnemhogy hallja azt. Vagy mikor felalomban van mar az ember, es belemelyed a gondolataiba, szinte mar hallja oket, de meg eppen nem alszik.

Hallani tenylegesen nem hallom, lehet menten szivinfarktust is kapnek az ijedtsegtol. Minel jobban figyelek ra annal rosszabb. Ha elterelem a figyelmemet, akkor nincsen ilyen panaszom. Nagyon nagyon szorongo tipus vagyok, es panikbeteg, erre szedek is pici gyogyszert, de mar nem hasznal. Ezt a tunetemet 2-3 honapja fedeztem fel. Ha egyaltalan tunet. Ez normalis? Normalis, egeszseges embereknel is igy van? Csak en reagalom tul? Rettegek, hogy skizofren vagyok. Rettegek attol, hogy hallucinalni fogok.

23/L



2020. aug. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem hipochonder vagy, írtad hogy ha elfoglalt vagy nincs ez a problémád, ezért gondolom. Nyugodj meg, csak bemagyarázod az egészet! Skizofrén meg plána nem vagy!

Üdv:egy hipochonder.

2020. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet, hogy teljesen normalis vagyok?

2020. aug. 3. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Töltsd az időd hasznosan,barátkozz, sportolj, élj! Hagyj fel a folytonos önvizsgálattal! Foglald el magad.Ha nem tudsz ezen és hasonló kínzó gondolatokon felülkerekedni ajánlom hogy keress fel egy jó pszichológust. Tudatosan cseszel ki magaddal.
2020. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta te is ugyanugy ra gorcsolsz mint en csak en egy konkret betegsegre es tenyleg akkor a legrosszabb amikor aludnek. Borzaszto dolog ez es hiaba mondom hogy ne felj stb ugyis fogsz magambol kiindulva talan amit tanacsolni tudok hogy ne engedd hogy berogzodjon a gondolat. ( mondom en aki 10 eve csak egy betegsegre gondol es lassan nincs elete xd)
2020. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!