Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez depresszió?

Szerintetek ez depresszió?

Figyelt kérdés

A szüleim nem nagyon törődnek velem, az osztálytársaim majdnem hogy egytől egyig... kalapok ( van pár kivétel de velük nem beszélek).

Szüleim mindig csak lecsesznek, ha kapok valami jó jegyet észre sem veszik. Pedig nagyon jól tudják hogy nehezen megy a tanulás, odafigyeles. Pszichológushoz nem merek lemenni mert félek hogy mérgesek lesznek. Már egyszer begyogyszereztem magamat 6 levél pulzuscsökkentőt vettem be. Abban reménykedtem hogy meghalok.

Legyszi segítsetek nagyon rosszul vagyok.


2020. jan. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy sejtem még iskolában vagy: az iskolapszichológushoz nyugodt szívvel fordulhatsz, a szüleidnek nem kell tudni róla (és pénzbe sem kerül). Írhatsz nekem is privátot ha gondolod :)
2020. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, van iskolapszichológus. De valahogyan félek lemenni, mert úgy gondolom hülyének fog nézni. 😭
2020. jan. 25. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hülyének nézni, menj hozzá nyugodtan, és a szüleid sem fognak tudni róla, ha Te nem akarod, mert a pszichológus nem mondja el senkinek.
2020. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az iskolapszichológushoz nyugodtan mehetsz. Pont az ilyen problémákra van leginkább felkészülve.
2020. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy már nem egyszer vágtam meg magam a combomon meg a kezemen.
2020. jan. 25. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy? Mert ha nem, akkor a pszichológus fog kérni szülői beleegyezést. Legalábbis nálam kért, én elvittem, aláírtam, s visszavittem. Szóval emiatt se kell parázz, nem derül ki, ha te írod alá helyettük.
2020. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16-2 éves vagyok, csak nem írhatom ki, mert letiltja a fiókomat az oldal 16 alatt.
2020. jan. 25. 19:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Legjobb barátom hatására (akitől egyébként elég sokan eltiltanak, mert azt mondják rossz hatással van rám..) elmentem, eljött velem ő is.


Nagyon jó volt beszélgetni valakivel, és nagyon fura volt hogy egy "idegentől" kapok ölelést. A saját szüleimtől pedig nem..


Na mindegy. Köszönöm a válaszokat, segítségeket privátban is :)

2020. febr. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!