Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánsra, antipszihot...

Antideprenszánsra, antipszihotikumra, ha iszik valaki, akkor mi baja lesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy napi szinten 2-3 sört megiszok . Este szedem és előtte 5-6 órával iszok,de csak sört. Van akinek van tapasztalata? Aki régóta benne van,az érdekelne. Nem tudom letenni a sört. Nem rugok be,de rettenetesen hiányzik sokszor.
2019. szept. 6. 04:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy gyógyszer név és mg is. SSRI-re állítólag alkalmanként keveset lehet inni.
2019. szept. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak sör és nem egyszerre a gyógyszerrel - még elmegy.

Persze, javasolni nem fogja senki.

Antidepresszáns alkohollal nem javasolt, antipszichotikumnál kimondottan "tiltott". Amikor még "kezdő" voltam, az utóbbira ittam este (bort vagy pezsgőt), reggel felkelve elájultam, délután már a mentők vittek el.

Azért a sörrel is óvatosan, mert ha nem tapasztalsz eleinte semmi kellemetlenséget, könnyen "elbízod magad", és idővel lehet, hogy áttérsz erősebb italra is.

2019. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Alkohokista vagy a napi 2-3 soreel. A gyogyszerekkel es naoi ilyen szi tu alkohol fogyasztassal meg nyírod a majad rendesen. Es az agysejtjeidet is.


Kovetkezmeny attol.fuggoen, hogy mennyire birja a szervezeted: a majad beteg lesz es a demencia hamarabb fog bekovetkezni nalad mint az atlagnal. (Feledekenyseg, emlekezetkieses stb jonnek majd sorjaban).


Nem probalnal meg leszokni az alkoholrol.. helyettw fuss vagy sportolj intenziven es akkor jo sok endorfin termelodik es olyan leszmintha bepialtal volna:-).

2020. okt. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!